O pořadu Volej

Volej je hodinový kontaktní pořad v oblíbeném formátu písniček na přání, vysílaný vždy živě v úterý od sedmi večer. Moderátoři Hana Řičicová a Matěj Samec na vás netrpělivě čekají na telefonu a taky u Shoutboxu na webu Radia Wave. Spolu s hosty zhodnotí váš hudební vkus, ale také poradí s každým trápením a dají dobré rady do života.

Řekni nám, co chceš zahrát, a my ti řekneme, kdo jsi. Volej je hudební podatelna a prostor pro posluchače Radia Wave. Hana Řičicová, Matěj Samec a jejich hosté plní hudební přání na telefonu 221 552 333.

Každý díl Volej má své speciální téma, a proto spolu s písničkami na přání vždy dojde i na sondy do zásadních životních momentů moderátorů i posluchačů.

O autorech:

Hana Řičicová
Od roku 2017 moderuji proudové vysílání Radia Wave. Jsem vášnivou ornitoložkou v době digitálního šílenství, kdy většina teenagerů pojídá tide pods a zapíjí je okenou. S Matějem Samcem každý pátek od sedmi večer přináším okamžitou radost posluchačům pořadu Volej.

Matěj Samec
Moderátorem na Radiu Wave jsem už od roku 2016. Vášnivě fandím umírněným formám každého proudu lidského myšlení v době všeobecného superlativismu. Své já včetně jeho alternativ realizuji především v divadle, které lze definovat jako komunikaci komunikací o komunikaci. I proto s Hanou každý pátek čekám na váš telefon.

Historie pořadu: Volej vysíláme od února 2018.

Všechny díly pořadu najdete zde.

Kdy se pořad vysílá

Čas vysílání
úterý 19:00Radio Wave

Poslední záznamy

Pořad připravují

Další pořady

 • Casablanca

  Casablanca je magazín o cestování, exotice, poznávání, outdoorových sportech a dobrodružství.

 • Moje terapie

  Moje terapie je podcastový seriál, v němž si štafetu předávají vypravěčské dvojice tvořené terapeuty a jejich klienty.

 • Startér

  Startér je hledač talentů Radia Wave. Pomáháme kapelám, které se nebojí mobilizovat své fanoušky, ale i těm, co odjakživa nenávidí clickbait.

 • Tribuna

  Sportovní magazín Radia Wave. Vojtěch Jírovec, Vojtěch Ondráček a Martin Vait komentují, jak se sportovní dění odráží ve společnosti – a naopak.