O pořadu Volej

Volej je hodinový kontaktní pořad v oblíbeném formátu písniček na přání, vysílaný vždy živě v pátek od sedmi večer. Moderátoři Hana Řičicová a Matěj Samec na vás netrpělivě čekají na telefonu a taky u Shoutboxu na webu Radia Wave. Spolu s hosty zhodnotí váš hudební vkus, ale také poradí s každým trápením a dají dobré rady do života.

Řekni nám, co chceš zahrát, a my ti řekneme, kdo jsi. Volej je hudební podatelna a prostor pro posluchače Radia Wave. Hana Řičicová, Matěj Samec a jejich hosté plní hudební přání na telefonu 221 552 333 a taky v Shoutboxu, který najdete na úvodní stránce našeho webu.

Každý díl Volej má své speciální téma, a proto spolu s písničkami na přání vždy dojde i na sondy do zásadních životních momentů moderátorů i posluchačů.

O autorech:

Hana Řičicová
Od roku 2017 moderuji proudové vysílání Radia Wave. Jsem vášnivou ornitoložkou v době digitálního šílenství, kdy většina teenagerů pojídá tide pods a zapíjí je okenou. S Matějem Samcem každý pátek od sedmi večer přináším okamžitou radost posluchačům pořadu Volej.

Matěj Samec
Moderátorem na Radiu Wave jsem už od roku 2016. Vášnivě fandím umírněným formám každého proudu lidského myšlení v době všeobecného superlativismu. Své já včetně jeho alternativ realizuji především v divadle, které lze definovat jako komunikaci komunikací o komunikaci. I proto s Hanou každý pátek čekám na váš telefon.

Historie pořadu: Volej vysíláme od února 2018.

Všechny díly pořadu najdete zde.

Historie

Volej vysíláme od února 2018.

Pořad připravují