WavetroniQ zavede do podzimních polí

První říjnový WavetroniQ představí v rubrice 3 in 1 debutovou nahrávku Autumn Fields německého producenta Dirka Geigera. Deska vyšla v polovině září u labelu Tympanik Audio a je nejnovějším, v pořadí 46. CD releasem tohoto chicagského vydavatelství zaměřeného převážně na tvrdší elektronickou hudbu čerpající jak z noiseu a industriálu, tak dark ambientu.

Autumn Fields však míří spíše do minimalističtějších a méně agresivních rovin. Na fieldrecordingové základy totiž Dirk Geiger roubuje IDM, glitch i minimal, přičemž výsledkem jsou velmi atmosférické tracky, které spíše než k tanci nutí k rozjímání a zamyšlení.

Kromě desky Autumn Fields zazní i ukázky z dalších alb, jež lze nalézt v katalogu labelu Tympanik Audio, a dojde i na nové desky od Jense Massela aka Senking (Pong), Richarda Baileyho aka Proem (Enough Conflict) a také tři nové podzimní releasy Warp Records. Jmenovitě čtyřskladbový desetipalec Faults projektu Seefeel, který se navrátil po více jak deseti letech od vydání poslední regulérní řadové desky, nové EP Pattern + Grid World Flying Lotuse a remixovou desku tracků od Gonja Sufiho pojmenovanou The Caliph’s Tea Party.

02153405.jpeg

Pondělní šedesátiminutovka mezi osmou a devátou hodinou večerní bude tedy tentokrát čerpat především z katalogů vydavatelství Tympanik Audio a Warp Records.

Playlist pořadu:

Access To Arasaka - inc(tumbler) [void();] /Tympanik Audio, 2010/
GonjaSufi - Candylane (Bibio Remix) [The Caliph’s Tea Party] /Warp Records, 2010/
Flying Lotus - Physics For Everyone! [Pattern + Grid World] /Warp Records, 2010/
Seefeel - Faults [Faults] /Warp Records, 2010/
Proem - Jiittirrrriii [Enough Conflict] /n5MD, 2010/
Senking - Painbug In My Eye [Pong] /Raster-Noton, 2010/

Rubrika 3in1:
Dirk Geiger - Autumn Fields /Tympanik Audio, 2010/
Botanic Garden
Winter Senses
Itch Glitch

Anklebiter - Happy Hollandaise [I Will Wait] /Tympanik Audio, 2010/
Totakeke - Untitled 03 [On The First Of November] /Tympanik Audio, 2010/
Susumu Yokota - Your Twinkling Eyes [Kaleidoscope] /Lo Recordings, 2010/