Young Thug lyžuje bez sněhu & iLoveMakonnen je volný! Přinášíme ty nejlepší rapové momenty za duben

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy 132. Scéna s Opakem Dissu

V naší pravidelné sklizni rapových novinek jsme prozkoumali Young Thuga a jeho YSL Records, návrat iLoveMakonnena i taneční novinky od Saweetie nebo britského AJ Traceyho. A my se ptáme, kdo dal nejlíp?

Dlouho avizovaná rodinná deska od Young Stoner Labelu, který založil a spravuje Young Thug, konečně spatřila světlo světa internetu. Kvalitní sešlost hostí prvoligová jména, jako jsou Future, Lil Uzi Vert, Travis Scott, Gunna, Lil Keed a spousty dalších. Na desce můžeme slyšet tu nejaktuálnější „slime music“ na planetě Zemi, kvalitní výběr instrumentálů a výbornou chemii, která panuje napříč celým albem. A jak popsat desku sedmi slovy? Hadi, sliz, zelený dým, lyžování beze sněhu.

Další deskou, která nenechala naše reproduktory chladnými, je projekt od rappera z Floridy jménem Big Baby Scumbag, který se na projektu Hustle Mania odvázal, jak jen to šlo. Konotace na Waka Flocku, odkazy na Soulja Boye a láska k žánru crunk jsou tu zcela nepřeslechnutelné. Pokud se považujete za milovníky té nejtvrdší rapové hudby, pak je tento release právě pro vás.

Pro druhou skupinu obyvatelstva pak máme nového iLoveMakonnena, který se vymanil z okovů labelu a vydává se na soukromou dráhu. A svým způsobem v podobné situaci tu je také Saweetie se svým projektem Pretty Summer Playlist. Nechť započnou tropy!

Je Pooh Shiesty nemocný? Potřebuje Jarda rozvibrovat orgány? V čem předběhl Icy-L Young Thuga a komu by se šikla antibiotika? Poslechněte si ty nejlepší dubnové momenty z rapu ve Scéně s Opakem Dissu.

Spustit audio