Za našich gympl let bejval svět jako květ. Buchty a piercingy v pupíku na střední

10. červenec 2019

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková si tentokrát do studia, kde natáčí podcast o svých neharmonických životech, pozvaly jen svá vlastní superega a vytáhly z klobouku traumíčka z gymplu.

Zuzana si středoškolská léta asociuje především s fontánou ve školní budově, která protékala, a písničkami kapel Offspring a Beatles, které jely pořád dokola v jejím discmanu. Ivana se zase nenápadně pochlubila tím, že měla u maturitní zkoušky samé jedničky. Tím se nenechala zahanbit Zuzana, která sice měla jednu dvojku, zato ji ale na školním výletě balil kluk slovy: „Máš na okně brouka.“ A to není vůbec málo.

Chcete si zavzpomínat na to, jak jste na střední nosili piercing v pupíku a na klopě odznak s nápisem „Zastavte svět, chci vystoupit“? Pusťte si do uší a hlavně do duše aktuální díl pořadu Buchty a zjistíte, že se vám mohly stát i horší věci.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.