Začíná podcast Moje terapie. Poslechněte si příběhy lidí, kteří se rozhodli nebýt na své problémy sami

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Tvůrci podcastové série Moje terapie. Petr Bouška, Jonáš Zbořil, Apolena Rychlíková, Klára Tasovská, Marika Pecháčková a Táňa Zabloudilová

6. listopadu startuje na Radiu Wave Moje terapie, podcastová série, která přibližuje skutečné příběhy, do kterých zasáhla terapeutická sezení a pomohla změnit jejich děj.

Dokumentární podcast Moje terapie připravili redaktor a básník Jonáš Zbořil, dokumentaristka Apolena Rychlíková, moderátor seberozvojového magazínu Balanc Petr Bouška, dokumentaristka Marika Pecháčková, režisérka Klára Tasovská a publicistka Táňa Zabloudilová, která je zároveň dramaturgyní celé série. V šesti dílech se setkáte s různými diagnózami, komplikovanými životními situacemi a přístupy k léčbě. Může nás zachránit terapie? Co všechno se na sezeních odehrává? Pusťte si první díl podcastové série.

Sérii Moje terapie společně s doprovodným obsahem najdete od 6. listopadu každý týden na webu wave.cz/mojeterapie. K odběru podcastu se můžete záhy přihlásit na wave.cz/podcasty.