Zleva, zprava! Přichází grimová seance a novinky z britských ostrovů

9. červenec 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy 140. Scéna s Opakem Dissu

Žádní šéfové na drillu, ale stará dobrá grimová session s live barz & DJ setem jako oslava našeho dílu číslo 140! K tomu hovory s Tonym P o aktuálních novinkách a přehled aktualit z tuzemska jako bonus.

Den se se dnem sešel a je tu další subžánrový speciál. Tentokrát o v našem pořadu často opomíjených britských ostrovech, které jsou semeništěm samotného grimu. Slavíme tedy v duchu gunfingers, jak jinak!

Menší přehled aktuálních bangerů v rytmu 140 BPM doplňuje přes telefonický most Tony P z labelu Archetyp 51, který v posledních letech působí jako hlavní DJ tuzemského otce grimu Smacka. Žádný push kick přímo na torzo, ale poctivý grimový šlehanec! Tento britský výběr doplňujeme ještě pár slovy o novém releasu slovenského Rollsouta, který má aktuálně venku desku Sialenstvo.

Druhou částí oslavy pak nemůže být nic jiného než pořádná live session. DJ Casablanka se vrací na naše legendární CD playery, které jsou poctěny kvalitní selekcí plnou bassu, deep dubstepu a grimu. Samozřejmě dojde i na oblíbenou rapovou střídačku, která se zvrhne v poctivý rádiový freestyle. Jarda a Chain jsou zpět se svými gunfingers, a tak je jasné, že lze očekávat staré dobré B2B jako warm up na letní shows. No a možná přijde i Aštar Čedar. A my se ptáme: to čo dal?

Na jaká alba z Británie čeká DJ Tony P? Jak to mají ryby se závislostí na ilegálních substancích? A jak zní freestyle o čipech a očkování? To vše a ještě víc v novém dílu Scény s Opakem Dissu.

Spustit audio