O pořadu Buchty

Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Těšte se na hodinu se dvěma moderátorkami, které nemoderují, a jedním chaoticky vybraným hostem, kterým může být i žena. Čekejte duchaplné řeči o všem a o ničem, co život naděluje a bere, od vlašáku přes uklízení až po rakovinu.

Buchty jsou pořad, který nemá vědecké ambice a laťku si záměrně nenastavuje nikam, aby o ní náhodou nezakopl. Moudra, která vaším přesvědčením otřesou v základech, v Buchtách nenajdete. Girls just wanna have fun. A dost času na to všechno probrat. Jsme tu, abyste mohli oficiálně slyšet to, co od cizích lidí normálně odposlechnete spíš omylem. Ale Buchty nejsou cizí nikomu. Buchty jsou vlašák pro uši a guilty pleasure, na které budete pyšní.

O autorech:

Zuzana Fuksová
Vystudovala jsem sociální práci a nedodělala germanistiku. Jsem na volné noze a věnuji se hodně věcem na průměrné úrovni. Měla jsem wannabe hiphopovou kapelu, která je teď zamražená ve vegetativním stavu. Žiju vysokou školu života na takzvané mateřské. S Ivanou Veselkovou máme pořad Buchty a už jsme spolu byly i na hamburgeru. Mám psa a můj kluk má kavárnu na Letné. A stýská se mi po Brně.

Ivana Veselková
Mám dva psy, bydlím v Praze na Letné, snažím se být zodpovědná a takzvaně dospělá, ale moc mi to nejde, takže se vlastně asi zase tak moc nesnažím. Vystudovala jsem mezinárodní vztahy, ale život je mnohem banálnější než akademická studia, takže rozhodně nezachraňuji světový mír. Spolu se Zuzanou Fuksovou máme nejskvělejší pořad o ničem Buchty, který si nenastavuje žádnou laťku. Mám ráda sladkosti a teplo.

Čas vysílání: každou středu 19:00–20:00; repríza každou sobotu 19:00–20:00.

Všechny díly pořadu najdete zde nebo jako podcast na wave.cz/podcasty.

Historie pořadu: Buchty vysíláme od ledna 2018.