O pořadu Pot

Pot je podcast o lásce, sexu a intimitě, o motýlech v břiše, požáru v srdci a všem, co z nás teče.

Pot je hotcast, který rozebírá témata vztahů, emocí a tužeb s lidmi různých sexualit, genderů, profesí a preferencí. Zapáleně, citlivě a hlavně na rovinu. O své zkušenosti a pohledy se v Potu kromě Elišky a Káji podělí třeba odborníci z řad psychologů, sociologů, sex workers, ale i osobnosti veřejného života, slovo dostanou dokonce i náhodní kolemjdoucí. Příběhy, u nichž se vám orosí čelo, má totiž k odvyprávění řada z nás.

Pořad připravují Eliška Soukupová a Karel Vladyka.

Historie pořadu: Pot vysíláme od prosince 2022.

Všechny díly pořadu najdete na webu wave.cz/pot, v aplikaci mujRozhlas, na wave.cz/podcasty a v dalších podcastových aplikacích.

Upozorňujeme, že tento pořad není vhodný pro děti.

O autorech:
Podcast Pot tvoří dvě královny, Eliška a Karel. Femme fatale Eliška je divadelní a filmová herečka, tančí na podpatcích a moderuje proudové vysílání na Radiu Wave. Karel taky moderuje proudové vysílání Wavu, vystupuje na pódiu nejen jako drag queen Just Karen a kromě toho se mu duše potí třeba u studia umění.

Pořad připravují

Další pořady

 • Návštěvníci

  Návštěvníci jsou podcastová série Jonáše Zbořila o tom, kde se mladí lidé cítí doma.

 • Houpačky

  Houpačky jsou magazín pro aktivní rodiče, který každý týden nabízí diskuse o dětech, mateřství, otcovství, rodině a životním stylu s lékaři, psychology, poradci i...

 • Stage

  Každé pondělí večer vám Radio Wave přinese záznam koncertu světové nebo domácí hudební hvězdy.

 • Vlna

  Vlna je publicistický podcast Radia Wave zaměřený na témata z kultury, popkultury, společnosti a lifestylu. Podcastem provází Hana Řičicová.