O pořadu Pot

Pot je podcast o lásce, sexu a intimitě, o motýlech v břiše, požáru v srdci a všem, co z nás teče.

Pot je hotcast, který rozebírá témata vztahů, emocí a tužeb s lidmi různých sexualit, genderů, profesí a preferencí. Zapáleně, citlivě a hlavně na rovinu. O své zkušenosti a pohledy se v Potu kromě Elišky a Káji podělí třeba odborníci z řad psychologů, sociologů, sex workers, ale i osobnosti veřejného života, slovo dostanou dokonce i náhodní kolemjdoucí. Příběhy, u nichž se vám orosí čelo, má totiž k odvyprávění řada z nás.

Pořad připravují Eliška Soukupová a Karel Vladyka.

Historie pořadu: Pot vysíláme od prosince 2022.

Všechny díly pořadu najdete na webu wave.cz/pot, v aplikaci mujRozhlas, na wave.cz/podcasty a v dalších podcastových aplikacích.

Upozorňujeme, že tento pořad není vhodný pro děti.

O autorech:
Podcast Pot tvoří dvě královny, Eliška a Karel. Femme fatale Eliška je divadelní a filmová herečka, tančí na podpatcích a moderuje proudové vysílání na Radiu Wave. Karel taky moderuje proudové vysílání Wavu, vystupuje na pódiu nejen jako drag queen Just Karen a kromě toho se mu duše potí třeba u studia umění.

Pořad připravují

Další pořady

 • Reakce

  Reakce je podcastový seriál o přátelství a síle sdílení. Lera s Maxem rozplétají případ zneužívání a toxického chování na vysoké škole. Podaří se jim změnit systém?

 • Vlna

  Vlna je publicistický podcast Radia Wave zaměřený na témata z kultury, popkultury, společnosti a lifestylu. Podcastem provází Hana Řičicová.

 • Balanc

  Balanc je magazín o seberozvoji, prospěšném životním stylu a důležitosti dobrých mezilidských vztahů. 

 • Flám

  Ty nejčerstvější bangery a hosté z první klubové linie na Radiu Wave.