Čelisti: komiksový anakolut

29. duben 2011

Nejsme pověrčiví. Ale agresivní vyšinutí z větné vazby, ztracený Aleš a rabínova kočka, která je ve skutečnosti Rabínovým kocourem, naznačili, že číslo 13 nepatří mezi nejšťastnější.

Podle hesla „když je (rabínova) kočka pryč, myši mají pré“ ovládly Čelisti pravé nerdí radovánky, jaké jen může nabízet vzrušující téma filmového komiksu. Danovy analytické vhledy do barevné kuchyně DC Comics a Marvel Studios doplnil hřímající nordický bůh Thor, který pod pečlivým vedením experta na filmové divadlo Kennetha Branagha vykročil tou správnou nohou a jeho kladivo má potřebný švih k podmanění smrtelníků z Midgardu.

Nejen mytologií je však člověk živ, a tak padlí andělé rozhlasových mikrofonů Dan Řehák a Vít Schmarc pohlédli i na smrtelné tělo Arnie Schwarzeneggera, workoholickou muskulaturu Jeremyho Rennera a palčivé téma šikany, která, jak se zdá, trápí i veřejnoprávní instituce. Pokud tedy přežijeme následné pády ze schodů v zamčených plechových skříňkách, sejdeme se do týdne v kompletní sestavě a předvedeme, jak se hraje férová hra…

Megan Fox s vámi a zlý pryč!

autor: Vít Schmarc
Spustit audio