Červené tenisky nosí blbci a modrá je dobrá. Barvy jsou prostě důležité

5. květen 2021

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které pro ně znamená svět, přivítaly jen samy sebe a probraly všechno, co ví o barvách – tedy skoro nic.

Ivana odpálila díl o barvách šokujícím přiznáním, že má jako většina lidí na světě nejraději modrou. Zuzana ji hned pochválila za to, že ke svým modrým svrškům nosí bílá trička, která na rozdíl od jiných smrtelníků nemá zakapaná od hermelínů.

Potom flexila tím, že si na internetu vyhledala bizarní barevné nuance a z těch Ivanu takzvaně zkoušela. Můžete se tím pádem dozvědět, jaká je barva kobaltová, indigová nebo jaký je rozdíl mezi lososovou a korálovou. Již tradičně také došlo na pomlouvání příbuzného, který prý údajně neví, jakou barvu vlasů má jeho manželka. Obě ženy se shodly, že na mužích nemají rády červené tenisky a péřové vesty.

Zuzana si pak ještě vzpomněla na traumatický zážitek z hledání bytu, kdy jí byl nabízen pronajímatelem brloh vymalovaný na fialovo. Ivana však začala tvrdit, že fialová podporuje kreativitu. A tak je to se vším  nic není jednoznačné.

Zuzana ještě zcela mimochodem zmínila, že její sestra nosí kloboučky zvané fascinátory, a Ivana se zas přiznala, že nenávidí puntíky. A mohlo se jít domů.

Chcete si vzpomenout na to, jak jste ve školce milovali až za hrob fialovou a v pubertě zase nosili jen hnědý manšestr? Pusťte si aktuální díl Buchet a dojde vám, že vyhraněný názor na barvy má opravdu každý.

Spustit audio