O pořadu Flám

Ty nejčerstvější bangery a hosté z první klubové linie na Radiu Wave. Nový hudební pořad o všem, co se šustne ve světě klubové hudby, a jejích rozličných podobách u nás i ve světě. Mikuláš Příhoda aka DJ Kewu a Honza Bárta remixují nejpikantnější drby z backstage i novinkové tracky a přimíchávají k nim silně společenské rubriky.

Ve Flámu vás čeká aktuální průlet nad klubovým hnízdem, rádoby zasvěcené rozbory momentálních fenoménů i memů či katarzně-konfesní okénko z domácí scény. Vše ve výbušné režii chemicky silně nestabilní moderátorské dvojice. Před klubem, za klubem, nikdo nesmí stát, nebo nebudeme hrát!

O autorech:

Mikuláš Příhoda aka Kewu
Klubový kuchtík, šikovný chef, člen Addict crew a momentálně jeden z nejvytíženějších českých DJů na poli club music. Multitalentovaný čávo a stylový shapeshifter s neustále up-to-date selekcí.

Jan Bárta
Dlouholetý externí redaktor Radia Wave a bývalý moderátor pořadů Turban a Holinky. Nedostudovaný filozof a nevybíravý textař. Klubový connoisseur se silně tanečními sklony.

Historie pořadu: Flám vysíláme od května 2020.

Pořad připravují

Další pořady

 • DokuVlna

  Radio Wave ve vysílání poprvé představuje formát autorských rozhlasových dokumentů. Čeští tvůrci se v cyklu DokuVlna věnují situacím a problémům blízkým mladému publiku.

 • Pleják

  Hity místo algoritmů na Radiu Wave! Mixtape těch nejčerstvějších novinek i nestárnoucích bangerů z našeho neustále se rozrůstajícího jukeboxu.

 • Ucho

  Komentáře Matěje Schneidera z pomezí politiky a nových technologií.

 • Tribuna

  Sportovní magazín Radia Wave. Vojtěch Jírovec, Vojtěch Ondráček a Martin Vait komentují, jak se sportovní dění odráží ve společnosti – a naopak.