O pořadu Flám

Ty nejčerstvější bangery a hosté z první klubové linie na Radiu Wave. Nový hudební pořad o všem, co se šustne ve světě klubové hudby, a jejích rozličných podobách u nás i ve světě. Mikuláš Příhoda aka DJ Kewu a Jake Mulvey aka DJ STEADY remixují nejpikantnější drby z backstage i novinkové tracky a přimíchávají k nim silně společenské rubriky.

Ve Flámu vás čeká aktuální průlet nad klubovým hnízdem, rádoby zasvěcené rozbory momentálních fenoménů i memů či katarzně-konfesní okénko z domácí scény. Vše ve výbušné režii chemicky silně nestabilní moderátorské dvojice. Před klubem, za klubem, nikdo nesmí stát, nebo nebudeme hrát!

O autorech:

Mikuláš Příhoda aka Kewu
Klubový kuchtík, šikovný chef, člen Addict crew a momentálně jeden z nejvytíženějších českých DJů na poli club music. Multitalentovaný čávo a stylový shapeshifter s neustále up-to-date selekcí.

Jake Mulvey aka STEADY
STEADY vystřídal ve Flámu Honzu Bártu v dubnu 2022.

Historie pořadu: Flám vysíláme od května 2020

Další pořady

 • Neklid

  Neklid je podcastový seriál o vztahu, který zašel příliš daleko. O podivných zvucích, které nejdou dostat z hlavy. A o noci, co všechno změní. 

 • Sádlo

  Sádlo je autorská podcastová série Ridiny Ahmedové o společenském tlaku na ženský vzhled a o tom, jak pestré a spletité jsou cesty k přijetí vlastního těla. 

 • Jiné stavy

  Podcast Jiné stavy vzniká jako doprovodná série magazínu pro rodiče Houpačky. Zajímá se o porod a všechny jeho odstíny.

 • Startér

  Startér je hledač talentů Radia Wave. Pomáháme kapelám, které se nebojí mobilizovat své fanoušky, ale i těm, co odjakživa nenávidí clickbait.