Grundfunk na cestě k Marsu

27. červen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Grundfunk: DJ Maceo a Viktor Mašát
0:00
/
0:00

V playlistu předprázdninového vydání je celá řada novinek v podání Hiatus Kaiyote, Opolopa, The Fantastic! nebo Dextera Wansela. Máme také radost, že můžeme v rámci vysílání opět zvát na koncerty, a doufáme, že nás na podzim čeká pořádný hudební nášup na festivalu Groove Brno, který zveřejnil seznam vystupujících.

Polovina dua Cool Million – Rob Hardt – se spojil se zpěvačkou Miracle Thomas a vytvořili singl Get Up On The Floor, kterým vás chtějí znovu přilákat na taneční parket. Podaří se jim to?

Švédský DJ a producent OPOLOPO si ve spolupráci s Angelou Johnson vzal do parády další z devadesátkových hitů a oblékl ho do nového kabátu. Tentokrát jde o skladbu Good Lover od D'influence, kterou jsme vám s radostí pustili ve vysílání. Výsledek můžete posoudit třeba tady i s bonusy.

Australští Hiatus Kaiyote aktuálně vydávají svoji třetí studiovou desku Mood Valiant, ze které jsme vám zahráli hned dvě skladby. Kapela si navíc k prvnímu singlu Get Sun nadělila i videoklip.

Co nás tento týden mile překvapilo, je nová deska The Story of the Flight Crew To Mars, pod kterou je podepsaný Dexter Wansel. Album se objevilo doslova zčistajasna a je velkolepým výpravným dílem. Nejde tedy jen o hudbu, ale i o mluvené slovo, které dotváří celý příběh vesmírné posádky a popisuje její cestu k Marsu.

Sébastiena Robina užíral pocit, že nemá moc funkové jméno, a tak si zvolil přezdívku Dafonk. A právě jeho jsme představili v pravidelné rubrice Groove Window prostřednictvím skladeb z alba Heaven z roku 2017. Již brzy se také dočkáme novinky, která naše vysílání určitě nemine.

Playlist dílu najdete tady.

autoři: DJ Maceo , Viktor Mašát | zdroj:
Spustit audio