Grundfunk vypustil Silk Sonic

14. listopad 2021

Ve vysílání tentokrát rozhodně nesměl chybět jasný adept na desku roku v kategorii „co si všichni zamilují“.

Úvod obstarala další ukázka z remixové desky The Invicta Remixes letošního projektu STR4TA dua Gilles Peterson a Bluey. V digitální podobě je sice už venku, ale pokud ji chcete pořídit na audiokazetě, počkáte si do 3. prosince. 

Nutno přiznat, že duo Anderson .Paak a Bruno Mars (s přispěním Bootsyho Collinse) opravdu přišlo na albu An Evening With Silk Sonic s dokonalým materiálem, jehož dokonalost je největší devízou, ale i jistou zkázou. Tou tedy v případě, že jste u těchto talentovaných muzikantů doufali v jakoukoli progresi. Tady ji nenajdete. Jen čirou radost z hudby i umění bezchybně využít již několikrát v minulosti ozkoušené „výherní postupy“. Ale na jejich vystoupení během udělení cen Grammy se pochopitelně těšíme!

Éterem také prolétla první ukázka z druhé studiové desky The Power Inside (chystané na leden příštího roku) producenta a muzikanta Andyho Richardsona z jeho projektu Sunwalker. Singl Dinosaur vychází příští pátek, ale už tento týden k němu hudebník vydal videoklip:

Španělské kapele The Excitements vyšlo nedávno album Keepin' On, tak jsme jednou ukázkou z něj přispěli do našeho playlistu. A pokud toužíte jej slyšet celé, pak zamiřte třeba sem:

Rhonda Smith se po dlouhých 15 letech od vydání zatím jejího posledního alba RS2 vrací se singlem, který se věnuje někomu, kdo už se nevrátí. My se ale s dalším Grundfunkem vrátíme už za týden, nebojte!

Playlist dílu najdete tady.

Spustit audio