Iva Hadj Moussa: Démon ze sídliště. Jaké to je mít Mládí v hajzlu v Táboře?

4. březen 2024

Šestnáctiletý Šimon dospívá na předměstí Tábora. Rodina, škola i celý zbytek světa mu přijde nudný a pokrytecký, což řeší tak, jako spousta teenagerů – má kapelu. Spolu se svými kamarády Drakem, Armanem a Ludacrisem se oddávají black metalu a snaze být přiměřeně drsní. Jejich příběh poslouchejte v podání Vojtěcha Hrabáka do 31. března. Audiokniha obsahuje vulgarismy a není vhodná pro děti.

Jednoho dne do života zasmušilé skupiny vstoupí tajemný muž, Sorat. Spolu s ním se kluci pokusí vyvolat ducha dávno zemřelé dívky a od té chvíle se věci dávají do pohybu. Osmidílnou audioknihu poslouchejte na webu Radia Wave a v aplikaci mujRozhlas do 31. března 2024 (23:59).

Iva Hadj Moussa

Iva Hadj Moussa

Iva Hadj Moussa je česká spisovatelka a psychoterapeutka. Je vystudovaná psycholožka, pracovala v pedagogicko-psychologických poradnách v Bruntále a v Brně. Na Radiu Wave moderovala pořad Finančák. Démon ze sídliště je její sedmou knihou.

Účinkuje: Vojtěch Hrabák
Připravila: Tereza Mičiaková
Zvuk: Radek Veselý
Hudba: Jan Trojan
Režie: Natália Deáková
Premiéra: 4. 3. 2024

Audioknihy Radia Wave přinášejí současnou českou i světovou knižní tvorbu v podání českých herců a hereček. Každé dílo zůstane zdarma k poslechu 28 dní, pak ho vystřídá nová audiokniha. V pestré skladbě Audioknih Radia Wave najdete třeba romantiku, sci-fi, cestopis, příručku, jak něco dělat, nebo nedělat, thriller i životopis. Vizuály audioknih jsou dílem ilustrátorky Alžběty Dvořákové.

Spustit audio