Jak randit po třicítce? Pořád stejně, říkají Buchty

4. září 2019

Moderátorky Buchet tentokrát ve studiu, které znamená svět, přivítaly PR pracovníka a filmaře Robina Kvapila, který před prahem čtyřicítky znovu začal randit. Protože je čerstvě zamilovaný, vzal si s sebou svou přítelkyni Christine, a protože má dítě, vzal ho pro jistotu také s sebou.

Zamilovaný páreček pak vyprávěl, jak se seznámil, a rozdával rady, jak se seznámit jinak než na odcizeném Tinderu. Robinova rada zní dívku uhánět a klidně se přidat k jejímu rande s někým jiným, i když o vás dívka nejeví zájem. Pak je třeba ji (nebo jeho) bombardovat humorem a nabídkami na posezení u nápoje. A zbytek je v rukou tzv. božích. 

Christine se zase svěřila, že se jí Robin vůbec nelíbil, ale dala tomu šanci, protože se nudila. Buchty si z toho vzaly ponaučení, že se občas vyplatí riskovat i s pochybným sexuálním objektem. Ivana ještě přidala k dobrému radu, že není dobré otálet a partnera si rovnou nastěhovat domů. Stejnak to totiž dopadne špatně, tak není co dlouze promýšlet.

Chcete si vzpomenout na to, jak jste se na prvním rande ocucávali u Vltavy a nechali si vytetovat navzájem svoje jména? Pusťte si do uší a duše Buchty a zjistíte, jak randění probíhá dnes.

Spustit audio