James Cole: Paternoster Session

2. prosinec 2019

Matador českého rapu James Cole v rámci naší rapové série nastoupil do oběžného výtahu, který nikdy nestaví, s trackem Jsem hráč z ceněné desky Halucinace ze třetího patra, ve kterém se zpovídá ze své závislosti na počítačových hrách. Do herních světů vás od 5. 12. zavede také jeho série Virtuální světy Jamese Colea, kterou připravil pro audioportál a aplikaci mujRozhlas.cz a Radio Wave. K odběru podcastu se přihlaste na http://www.wave.cz/podcasty nebo na mujRozhlas.cz.

Do stísněných podmínek kabinky oběžného výtahu se vměstnalo mnoho hudebníků, rapperů a kapel, všechna videa najdete zde.

autor: Radio Wave

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.