Kostel, postel, tulipány nebo bílé zuby. A co se na světě líbí vám?

27. květen 2020

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které pro ně znamená svět, opět uvítaly jen samy sebe. Nerozebíraly však nic menšího než to, co se jim na světě líbí a kvůli čemu stojí za to žít.

Moderátorky nepříliš překvapivě nerozebíraly krásu vnitřní, ale spíše světské estetické radosti na planetě Zemi. Ivana miluje bílý rovný chrup, ale bojí se vysokých cen umělých zubů, takže s nimi zatím otálí. Jak už posluchači vědí, zbožňuje také sixpacky, prázdné byty, bílá trička a světlé džíny. Zuzana je skromnější – má ráda bílé tulipány, postel s dřevěným čelem a kostel na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Nebyly by to Buchty, kdyby se opět neodchýlily od tématu – probraly tedy to, jestli se dobře krade na mši a jak si vybělit zuby citronovou šťávou. Na přetřes přišly i anglické pojmy cameltoe, dickprint a to, zda se mohou husitské farářky vdávat a jestli je to výhoda nebo spíše naopak. A došlo i na pomlouvání kamaráda, který pod tepláky nenosí spoďáry.

Chcete si vzpomenout na to, jak vás v dětství esteticky povznášelo mít peřinku zarovnanou do pravého úhlu? Pusťte si aktuální díl Buchet a uvědomíte si, že na věcech lahodících oku nejste závislí pouze vy.

Spustit audio