Malá inventura 2011: Divadlo je všude!
Mezi 22. a 27. únorem bude šest pražských divadelních scén hostit už devátý ročník festivalu Malá inventura. Ten představuje průřez tím nejzajímavějším, co přinesl rok 2010 v oblasti tzv. nového divadla. Festival následně poputuje do regionů jako Velká inventura 2011. Co vám nabídne program letošního ročníku, jehož heslem je slogan Divadlo je všude!, se dozvíte od Roberta Candry.
Na festivalu Malá inventura se letos opět podílí několik zásadních pražských divadelních scén - Alfred ve dvoře, Alt@rt, Archa, Meetfactory, Nablízko, NoD a Ponec. Každé ze zúčastněných divadel vybere dvě nejlepší představení, která vznikla na jeho scéně nebo v jeho produkci za uplynulý rok. Program Malé inventury 2011 je tentokrát uspořádán tak, že diváci můžou shlédnout kontinuálně všechna představení, která se odehrají na scénách jednotlivých divadel.
Poslechněte si rozhovory s pořadateli i zástupci jednotlivých divadel uvnitř pozvánky.
Festival Malá inventura byli také představit v Odpolední session Mirek Valeš z divadla Alfréd ve dvoře a Karolína Párová ze sdružení Alt@rt. Kromě přehledu programu a doprovodných akcích se dozvíte také něco o knírech.
Podrobnosti o nabídce zúčastněných divadel a organizací, stejně jako o doprovodném programu různých workshopů nebo divácké fotografické soutěže, najdete na www.malainventura.cz.
Po skončení pražské části, která probíhá od 22. do 27. února, se festival přesune jako Velká inventura 2011 do Olomouce, Plzně, Podbořan, Liberce a Brna.
Nejposlouchanější
Mohlo by vás zajímat
E-shop Českého rozhlasu
Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.
František Novotný, moderátor

Setkání s Karlem Čapkem
Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.