Mike Skinner poběží na přání sponzora maratón

7. červen 2006

Mike Skinner známější jako The Streets se svým fanouškům prostřednictvím svých webových stránek svěřil, že se na podzim zúčastní marathónského běhu v americkém New Yorku. Za jeho rozhodnutím stojí sponzor.

Toto rozhodnutí ale pravděpodobně nemá moc co do činění s nějakou láskou ke sportu. Sedmadvacetiletý rodák z Birminghamu, který v současnosti boduje se svým novým albem The Hardest Way To Make An Easy Living, je totiž sponzorován jistým velkým americkým výrobcem sportovního oblečení a bot a jak sám Skinner říká: "Po konzultaci se svým sponzorem, jsem se rozhodl, že poběžím. Vím, že to je docela dálka, ale zvládli to i jiní, tak to přece nemůže být těžké, ne?" A hádejte jaképak boty si nejspíš Mike na dvaačtyřicetikilometrovou štreku obuje?

Podzimní marathónu v americké metropoli je velkou událostí a každoročně se ho zúčastní přes půl milionu běžců. Další slavná osobnost, která už ohlásila svoji účast na letošním ročníku, je několikanásobný vítěž Tour De France, legendární Lance Armstrong.

00405555.jpeg
Spustit audio