Pasta Point s Honzou Zajíčkem aka Scarfem

31. leden 2012

Vystudoval Výtvarnou školu Václava Hollara a FAMU (animovaná tvorba, multimédia, hraná režie), jeden z průkopníků Graffiti v Čechách a člen legendární TCP a ABX crews, od roku 1993 členem hudební formace WWW. Kromě autorského filmu a volné audiovizuální tvorby se věnuje počítačové animaci a skládání hudby.

Příležitostně natáčí hudební videoklipy (Visací Zámek, PSH, Pio Squad, Sunshine), V roce 2006 získal cenu Anděl za nejlepší klip roku s názven Známka punku, který režíroval pro skupinu Vysací zámek. Spolupracuje s Českou televizí, s nejrůznějšími divadelními soubory (činohra Národního divadla, Theatre XXL, VerTeDance). Několik let působil jako pedagog na Literární akademii Josefa Škvoreckého v Praze. Je členem volného uskupení G8 a součástí projektu Meet Factory.
POSLECHNĚTE SI: Rozhovor se Scarfem

Ukázky tvorby:
PSH - Rok PSH

PIO SQUAD - Chvátam

Visací zámek - Známka Punku

SUNSHINE - Days Will Never Be The Same

Adoptuj si sedačku kina Světozor!

U zveřejňovaných rozhovorů se jedná redakci pořadu pouze o umělecký aspekt a v žádném případě nepodporuje kriminální aktivity s graffiti spojené a nepřebírá za ně žádnou odpovědnost.

autor: ČRo Radio Wave
Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.