Před klubem, za klubem nikdo nesmí stát. Silvestrovská karanténa s DJem NobodyListen a Addict crew

31. prosinec 2020

Když nemůžete na silvestrovskou párty, musí jít silvestrovská párty za vámi – a tak jsme do posledního letošního Flámu pozvali delegaci na slovo (banger) vzatou. Trojice zástupců Addictu v čele s NobodyListenem vám prozradí recept na účinný klubový vyprošťovák – a nejen to. Více uslyšíte v novém díle!

Mezinárodní složení Addict kliky ve Flámu reprezentoval vedle Kuby aka NobodyListen i východní brat a Pitchfork guru Míša Mucha a teniskolog a vesmírný člověk Dom Skywalker. Probrali jsme jejich nejranější vzpomínky na track, který jim v dětství řádně hnul pánví, i zaručené tipy na nekompromisní hity každé silvestrovské párty.

Addict crew ve Flámu

Coby ekologickou variantu novoročních ohňostrojů kluci nabídli vysokooktanové bangery a také coby jeden muž (mandem) doporučili soundtrack vhodný k podkresu konce světa. Třeba se bude hodit – letos jeden nikdy neví.

Co má společného Kanye West a konec světa? Má NobodyListen profil na LinkedIn Parku? A co nemůže dostat z hlavy už od dětství? Poslechněte si Flám s Addict crew!

Playlist:

Led Zeppelin – Kashmir
Kylie Minoque – Can't Get You Out Of My Head
Talib Kweli – Put It In The Air ft. Dj Quik
Britney Spears – Toxic
Future – Fly Shit Only
Busta Rhymes – We Made It ft. Linkin Park
Kanye West – Father Stretch My Hands Pt. 1
Pa Salieu – Frontline (Yussef Dayes remix)
Isyan Tetick – Patlamaya Devam
070 Shake – Honey
070 Shake – Guilty Conscience (Tame Impala remix)
Annet X – Spicylicious
Kanye West – Lost In The World ft. Bon Iver
Linkin Park – In The End
London Philharmonic Orchestra – Requiem K.626 Lacrimosa Dies Illa
Zhi-Vago – Dreamer

autoři: Jan Bárta , Kewu
Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.