O pořadu Quest

Hrajete hry? Nebo jste je třeba kdysi hráli, a teď nevíte, kde s nimi znovu začít? Ať už spadáte do jakékoliv kategorie, pořad Quest si dal za cíl vás jejich světem provést.

Quest vám každý týden přináší vydatnou porci toho nejzajímavějšího, co se v herním průmyslu událo. Opírá se do všech důležitých her a osobností z oboru, drží lupu nad nezávislou scénou a vždycky má nachystanou jízdenku do stanice retro. Quest mění každý nový vykřičník v otazník a k tomu pouští pečlivý výběr té nejlepší herní muziky.

Trojice moderátorů přináší trojici pohledů a trojici odlišných osobních zkušeností i přístupů.

Historie pořadu: Quest začal vysílat v dubnu 2016 jako páteční magazín. V lednu 2017 se proměnil v hodinový pořad, který je doprovázen výběrem toho nejlepšího z herních soundtracků. Do listopadu 2017 pořad moderovali Jaromír Möwald a Lukáš Kunce, kterého poté nahradil Vojtěch Dřevíkovský. Vojtu v roce 2018 vystřídala Šárka Tmějová a na podzim roku 2019 se moderátorská dvojice rozrostla o moderátora a publicistu Lukáše Grygara.

Všechny díly pořadu najdete zde.

Kdy se pořad vysílá

Čas vysílání
pátek 18:00Radio Wave

Pořad připravují

Další pořady

 • Diagnóza F

  Nejen o duševních nemocech s psychology, psychiatry a psychoterapeuty.

 • Neklid

  Neklid je podcastový seriál o vztahu, který zašel příliš daleko. O podivných zvucích, které nejdou dostat z hlavy. A o noci, co všechno změní. 

 • Moje terapie

  Moje terapie je podcastový seriál, v němž si štafetu předávají vypravěčské dvojice tvořené terapeuty a jejich klienty.

 • Startér

  Startér je hledač talentů Radia Wave. Pomáháme kapelám, které se nebojí mobilizovat své fanoušky, ale i těm, co odjakživa nenávidí clickbait.