O pořadu Quest

Hrajete hry? Nebo jste je třeba kdysi hráli, a teď nevíte, kde s nimi znovu začít? Ať už spadáte do jakékoliv kategorie, pořad Quest si dal za cíl vás jejich světem provést.

Quest vám každý týden přináší vydatnou porci toho nejzajímavějšího, co se v herním průmyslu událo. Opírá se do všech důležitých her a osobností z oboru, drží lupu nad nezávislou scénou a vždycky má nachystanou jízdenku do stanice retro. Quest mění každý nový vykřičník v otazník a k tomu pouští pečlivý výběr té nejlepší herní muziky.

Trojice moderátorů přináší trojici pohledů a trojici odlišných osobních zkušeností i přístupů.

Historie pořadu: Quest začal vysílat v dubnu 2016 jako páteční magazín. V lednu 2017 se proměnil v hodinový pořad, který je doprovázen výběrem toho nejlepšího z herních soundtracků. Do listopadu 2017 pořad moderovali Jaromír Möwald a Lukáš Kunce, kterého poté nahradil Vojtěch Dřevíkovský. Vojtu v roce 2018 vystřídala Šárka Tmějová a na podzim roku 2019 se moderátorská dvojice rozrostla o moderátora a publicistu Lukáše Grygara.

Všechny díly pořadu najdete zde.

Kdy se pořad vysílá

Čas vysílání
pátek 18:00Radio Wave

Pořad připravují

Další pořady

 • Čelisti

  60 minut dravého filmového lovu: horké novinky z filmového oceánu, hlavní filmová událost týdne i drobný plankton aktuálního filmového dění.

 • Postíže

  Zuzana Kašparová a Jakub Strouhal v uvolněných rozhovorech zpovídají zdravotně postižené vrstevníky v podcastové sérii Postíže.

 • Bludičky

  Bludičky jsou podcastová série Radia Wave o cestování po krajině za neznámými příběhy, v pohorkách a s batohem na zádech.

 • Vlna

  Vlna je publicistický podcast Radia Wave zaměřený na témata z kultury, popkultury, společnosti a lifestylu. Podcastem provází Hana Řičicová.