Rodinu si na rozdíl od bot nevyberete

23. prosinec 2020

Zuzana a Ivana ve studiu, které pro ně znamená svět, uvítaly konečně zase hosta. DJ, moderátor a vystudovaný kuchař Mikuláš aka Kewu Buchtám vykládal o své cestě za otcem do Tunisu, přítelích mámy i ADHD. A moderátorky tentokrát převážně mlčely.

Kewu se obšírně rozvyprávěl o tom, jaký byl život jedináčka s mámou samoživitelkou a jak vznikl jako dítě lásky z kolejí. V dospělosti se pak Kewu vydal za svým otcem do dalekého Tunisu poté, co ho vypátral na Facebooku. Tam si užíval lásku širokého příbuzenstva a příjemné počasí, aby se zase vrátil do Prahy ke klidu jedináčka, který netráví celé dny s bratranci a tetami.

Nebyly by to ale Buchty, kdyby neprobraly i něco jiného než rodinu. Zuzana propagovala léčbu ADHD ritalinem a Ivana zase Kewua šikanovala oslovováním Mikuldo, jemu to ale, zdá se, příliš nevadilo.

Kewu nakonec moudře prohlásil, že své rodiče z ničeho neviní, protože byli zase jen produkty svých nedokonalých rodin. Zuzana s Ivanou souhlasně pokývaly hlavou a šlo se domů.

Chcete si vzpomenout na to, jak jste celou pubertu chtěli do dětského domova, jen abyste nemuseli být se svými příbuznými? Pusťte si do duše a uší aktuální díl Buchet a zjistíte, že nejste sami, kdo má s rodinou oboustranně rozporuplný vztah.

Spustit audio