S Vondráčkovou a bez Chlopčíka. Je nové obsazení StarDance hot nebo flop?

23. duben 2024

Noví hvězdní tanečníci a tanečnice pořadu StarDance už začínají trénovat, minimálně na reakce diváctva. Česká televize odkryla obsazení 13. řady oblíbené show a dočkala se názorů. Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková, kuchařka Chili Ta Thuy nebo spisovatel Patrik Hartl. Bude nová taneční sezóna hot nebo flop?

„Fandím Janě Paulové,“ říká Šimon Holý. Hanka si zase smskovala s Lucií Vondráčkovou, takže teď „přirozeně“ tíhne k této herečce a zpěvačce. Proč si myslí, že se v porotě neobjeví Zdeněk Chlopčík? Pusťte si předposlední díl podcastu Kompot s Hankou a Šimonem.

Televize Voyo uvedla nový dokument o Ivetě Bartošové Málo mě znáš. Ukazuje zpěvačku, která zemřela před deseti lety, v jejích hudebních začátcích i na vrcholu kariéry v nultých letech. Záběry a různé hudební a životní situace komentují lidé z jejího života i odborníci a odbornice různých generací. Proč to měla Lucie Vondráčková „jednodušší“ v hudebním průmyslu než Iveta Bartošová? Pusťte si Kompot.

V Kompotu řešíme také popkulturně nejoceňovanější reality show současnosti Vanderpump Rules a proč je americkou verzí Manželských etud Heleny Třeštíkové? Měla by se více hrát píseň Hrsť morských perál od slovenské divy Evy Mázikové? A jakou píseň by v Eurovizi měla představit ázerbajdžánská hudebnice Efendi? Pusťte si Kompot a sledujte Šimona Holého na Instagramu a Hanku na X jako Hana Troj Biri.

autoři: Šimon Holý , Hana Trojánková Biriczová
Spustit audio