O pořadu Scéna s Opakem Dissu

DonČejn, ASAP Jarda a Casablanca aka Scéna s Opakem Dissu

Rapová show Scéna s Opakem Dissu je fascinující průlet rapovým a brapovým světem. Dvě hodiny rapové seance a laxního poslouchání mouder o hudbě z celého světového rybníku, včetně aktuálních pikantních novinek, beefů z kuchyně, obýváků a ghett, šarvátek a extrémních zážitků. To všechno s Jardičem, Don Čejnem a Casablankou z hudebního labelu Opak Dissu.

V každém díle čekejte Jardičovu zpovědnici a rady do života, Don Čejnův aerobik aka rady na víkendový rejvy – kam zajít na veselku a kde spálit kalorie –, Casablankovo Věřte Nevěřte aka historky ze světovejch koncertů a sem tam se zastaví taky Blueray Koránthug s Young Lvíšem poreferovat o jejich životě v trapu a na vsi. Ve Scéně s Opakem Dissu se taky fasujou rozhovoris s interprety, producenty a lidmi, který se motaj kolem naší rapový scény, ať už jednou nohou, nebo oběma. A když se zadaří, chystáme i vlastní mixy a sem tam přilítne speciální tematický díl dle naší chuti.

O autorech:

Opak Dissu label je banda ze srdce Dirty Moravy, která dva roky zpět začla posílat ven jejich sound from da vesnica. V jejich bando to stokuje vesnickej badman ASAP Jarda, pak utečenec, co má v garáži rozdělanou korolu, Don Chain, bolerko a jorkšír Young Lvíše, kebabovej král Blueray Koránthug a v neposlední řadě DJ Casablanka, co sesílá rewindy jak na běžícím páse. Se svou karavanou jezdí po Česku a zapalují špeluňky, kde to jde. Rejvovačky a tancovačky, to je vono.

Čas vysílání: každý čtvrtek 22:00–24:00.

Všechny díly pořadu si můžete poslechnout zde.

Historie pořadu: Scénu s Opakem Dissu vysíláme od února 2018.