O pořadu Scéna s Opakem Dissu

Rapový pořad Scéna s Opakem Dissu je fascinující průlet (t)rapovým světem. Dvě hodiny nejaktuálnějšího materiálu od Atlanty přes naše krajiny až na druhou stranu planety. Pravidelné informace a novinky z ulic o tom, kdo vydává, kde se dějí šarvátky, kam zajít na koncert, či tipy na dění kolem rapové kultury. To vše s moderátory Jardičem, DDD Chainem & Casablankou z labelu OPAK DISSU.

Kromě novinek z ulic a tipů, kam zajít či zajet na koncert, tě čeká nespočet speciálních dílů zaměřených na samotné subžánry rapu či přímo jejich kolébky, jako jsou například Memphis, Atlanta, New York atd. Máme pro vás také spousta rozhovorů s puškami z cz/sk scény o jejich aktuálních deskách či akcích, a když se zadaří, vaříme i live sety. A když se nedaří, jsme méně moudří. Ale vždy jsme v plné polní, v rytířské zbroji.

O autorech:

OPAK DISSU label je banda hudebníků a moravských lopat, kteří promořují Prahu a už několik let okupují Žižkov a republiku se svým soundem. Mainstream Killa ASAP Jarda, trenér Don Chain, rider Blueray & DJ Casablanka. Kolenačela Bando since 2015.

Čas vysílání: každý čtvrtek 21:00–23:00.

Všechny díly pořadu si můžete poslechnout zde.

Historie pořadu: Scénu s Opakem Dissu vysíláme od února 2018.

Další pořady

 • Flám

  Ty nejčerstvější bangery a hosté z první klubové linie na Radiu Wave. 

 • Buchty

  Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Těšte se na hodinu se dvěma moderátorkami, které...

 • Velký čísla

  Vydejte se na vrcholy žebříčků s Radiem Wave. Čerstvý hudební pořad, ve kterém se počítadla světových i tuzemských hitparád nepřestávají točit.

 • Volej

  Volej je hodinový kontaktní pořad v oblíbeném formátu písniček na přání, vysílaný vždy živě v úterý od sedmi večer.