O pořadu Scéna s Opakem Dissu

Rapový pořad Scéna s Opakem Dissu je fascinující průlet (t)rapovým světem. Dvě hodiny nejaktuálnějšího materiálu od Atlanty přes naše krajiny až na druhou stranu planety. Pravidelné informace a novinky z ulic o tom, kdo vydává, kde se dějí šarvátky, kam zajít na koncert, či tipy na dění kolem rapové kultury. To vše s moderátory Jardičem, DDD Chainem & Casablankou z labelu OPAK DISSU.

Kromě novinek z ulic a tipů, kam zajít či zajet na koncert, tě čeká nespočet speciálních dílů zaměřených na samotné subžánry rapu či přímo jejich kolébky, jako jsou například Memphis, Atlanta, New York atd. Máme pro vás také spousta rozhovorů s puškami z cz/sk scény o jejich aktuálních deskách či akcích, a když se zadaří, vaříme i live sety. A když se nedaří, jsme méně moudří. Ale vždy jsme v plné polní, v rytířské zbroji.

O autorech:

OPAK DISSU label je banda hudebníků a moravských lopat, kteří promořují Prahu a už několik let okupují Žižkov a republiku se svým soundem. Mainstream Killa ASAP Jarda, trenér Don Chain, rider Blueray & DJ Casablanka. Kolenačela Bando since 2015.

Čas vysílání: každý čtvrtek 21:00–23:00.

Všechny díly pořadu si můžete poslechnout zde.

Historie pořadu: Scénu s Opakem Dissu vysíláme od února 2018.