Tlustá čára za minulostí. Vítězka Startéru 2020 Terra představuje nový videoklip Cold

5. říjen 2020

Tereza Pištěláková aka Terra letos v červnu zvítězila ve Startéru, hitparádě neobjevených Radia Wave. Jako cenu obdržela možnost natočit singl a videoklip svých snů. Co z toho vzešlo, Terra představuje právě teď. Cold je epická popová hymna, která dokazuje, že Tereza Pištěláková nezvítězila v hitparádě náhodou. 

„Když jsem začala přemýšlet o tom, s kým chci na novém singlu pracovat, Aid Kid byl jasná volba,“ říká Tereza k výběru producenta Ondřeje Mikuly, kterého mimochodem Startér v roce 2014 poslal hrát na festival Pohoda. „Věděla jsem, že má dost jiný zvuk, než jsem já měla doposud. Celou tuhle výhru jsem chtěla využít jako prostor pro experimenty a bourání svých dosavadních hranic.“

Terra si ve vítězném singlu, který vznikl pod záštitou Radia Wave, vyzkoušela tvrdší polohu. Song o tom, jak těžko se brání lidem s postranními úmysly, doprovodil abstraktní videoklip v režii Michala Budínského aka Boodyi. 

Nový ročník hitparády neobjevených Startér začíná dnes, v pondělí 5. 10. v osm hodin večer. Posílejte vlastní hitovky na starter@rozhlas.cz a možná se také dočkáte vlastního videoklipu snů, tak jako Terra nebo vítězové předešlých ročníků The Valentines a Good Times Only. 

autor: Radio Wave