Tropický Grundfunk zve na první letošní koncerty

20. červen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Grundfunk: DJ Maceo a Viktor Mašát

Konečně zveme na skutečné koncerty! Tentokrát jde především o funkovou legendu J.A.R., ale i další zajímavé akce, jako například páteční festival Funkin' Turnov 2021.

Jedním z prvních témat nového Grundfunku bylo nové EP zpěvačky Kylie Auldist, kterého se dočkáme již 2. července.

Další umělkyní, která shodou okolností ve stejný den vydává desku, je zpěvačka Laura Mvula. Tentokrát jde o plnohodnotné album Pink Noise a my vám posíláme videoklip k singlu Got Me, který jsme hráli ve vysílání.

Do playlistu se dostala i skladba Thought We Had It All z nedávno vydaného EP Everything Ain't Everything od dua Cool Million, které celé najdete k poslechu třeba tady:

MonoNeon je nezastavitelný a letos už stihl vydat alba a EP Banana Peel on Capitol Hill (v lednu), Gospel According To The Little Green Man (v únoru) a Supermane (v březnu). Teď je tu s další deskou Basquiat & Skittles, kterou pojmenoval samotný Eddie Murphy. Slova jako Basquiat & Skittles prý totiž MonoNeona nejlépe vystihují.

Album Basquiat & Skittles najdete celé k poslechu a podpoře třeba tady:

Pravidelná rubrika Groove Window se tentokrát věnovala duu francouzských producentů a muzikantů Antoinu Perezovi a Pierru Bonnetovi, kteří tvoří již od roku 2012 coby duo s názvem A-P Connection. Představili jsme je ukázkami z aktuálně nejnovějšího alba Wide Vision, které spolu se všemi ostatními deskami najdete na jejich Bandcampu.

Playlist dílu najdete tady.

autoři: DJ Maceo , Viktor Mašát | zdroj:
Spustit audio