Tvrdé bicí, rozpadající se beaty a bandana! Pusťte si excentrický DJ set dua SEX66TOYS

20. červen 2024

Do Flámu za moderátorským duem Kewu & STEADY zavítalo odehrát svůj DJ set v Praze usazené duo SEX66TOYS. Dvojice TAIPEI8000000 a 202FEARLESS se vyprofilovali v klubové scéně poměrně nedávno, přes to je většina jejich akcí bezprostředně vyprodaná. Od těchto DJs se můžete těšit na tvrdý set, který se nebojí rozmanitě střídat žánry a BPM.

Dvojice TAIPEI8000000 a 202FEARLESS začala v Praze dělat akce pod názvem GLÜCK na konci roku 2022. Od té doby dokázaly vyprodat kluby MeetFactory, Fuchs2 i Ankali a nyní připravují společnou akci s audiovizuální festivalem Lunchmeet v opuštěném multiplexu. V rámci eventové série GLÜCK do Prahy přivezli velké jména z klubové scény jako například Miguel Angles, CRRDR nebo Europa. Jejich set je plný mísících se žánrů a rychlostí, i pro to si možná do studia donesli svojí vlastní kytku jako dekoraci.

Před klubem, za klubem, nikdo nesmí stát, nebo nebudeme hrát! S novým Flámem se sezónně setkáte v živém vysílání Radia Wave, jednotlivé díly první série vycházejí každý druhý čtvrtek na našem YouTube kanálu.

autoři: Kewu , STEADY

Související

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.