Atlantský král klaviatury Zaytoven potvrzuje své kvality na projektu Pack Just Landed 2

18. září 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy 108. Scéna s Opakem Dissu

Atlanta, Chicago a UK budou v plamenech, i kdyby pršelo. Zásadní podíl na tom mají aktuální projekt od producenta Zaytovena, poslední deska od rapera Lil Reese nebo krátké EP od nechvalně proslulého Dizzee Rascala. A ani na našem území se nepolevuje. Další sklizeň desek a singlů je tu!

Přední atlantský producent Zaytoven opět předvedl své kvality (a dlouholeté známosti) na svém projektu Pack Just Landed vol. 2, kde se potkali umělci jako Chief Keef, Oj Da Juiceman, G Herbo, Yo Gotti nebo Young LA.

Dalším, kdo v poslední době rezonoval a rotoval v našich zařízeních, je raper z Chicaga Lil Reese, který o sobě dal vědět poprvé od doby, kdy mu střelná rána prošla krkem.

Posledním velkým jménem, na které jsme si posvítili, je zástupce UK scény Dizzee Rascal, který poslal do světa pro své nedočkavé fanoušky krátké EP, kde se spojil se Smoke Boys a Chipem. Slibovaná deska E3 AF by měla vyjít 9. října.

Jak se poznal Zaytoven s Gucci Manem? Co dělá Kanye West po nocích s cenou Grammy? Jak vnímáme další kulturní lockdown a kolik židlí je potřeba na jedno Rock Café? To vše se dozvíte v novém dílu Scény s Opakem Dissu, ve kterém jsme si posvítili na ty nejžhavější releasy posledních týdnů.

Spustit audio