Buchty o lásce: Pro každého je tu někdo, nebo taky ne

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Buchty o lásce

Moderátorky povrchního pořadu Buchty tentokrát probíraly téma, které se týká snad všech kromě kněží. Řešily, jak si vybrat životního partnera, aby to nebyl průšvih.

Ivana Veselková a Zuzana Fuksová na základě vlastních chabých zkušeností radí, že třeba pěkné tenisky a hladká tvář nejsou optimálním vodítkem pro to, jak si hledat partnera, od kterého vás odloučí až smrt. Ivana kromě bot a obličeje ještě řeší souznění v oblasti humoru, Zuzana zas potřebuje kromě krásy to, aby ji dotyčný slušně pozdravil a poté trochu urazil. Zuzana se přiznává, že si zpravidla vybere podvědomě psychopata a boty erotického objektu řeší jen, pokud jsou hodně rozbité.

Obě ženy si kladou otázku, zda je dobrá strategie najít si partnera s jinou úrovní inteligence – a nenachází odpověď. Obě se ovšem shodnou na tom, že by partner kromě kvalitního obličeje a povahy měl mít jakoukoliv práci a taky mít dobrý vztah se svými rodiči – mnohé to totiž v praktickém životě ulehčí. Díky dnešním Buchtám se přesvědčíte, že v marném hledání ideálního protějšku nejste sami.

Pusťte si aktuální díl pořadu o všem a o ničem a zkuste si vzpomenout, jak jste se bezhlavě zamilovali do dívky z cirkusu a po svatbě se divili, že se nejradši dívá na Růžovku.