O pořadu Diagnóza F

Nejen o duševních nemocech s psychology, psychiatry a psychoterapeuty.

Pod písmenem F se v seznamu diagnóz skrývají poruchy duševní a poruchy chování. Možná je má někdo z vašich blízkých, možná vy sami. A možná je ve vašem životě jen něco trochu jinak a nikdo to zatím nepojmenoval. 

V Diagnóze F otevřeně řešíme témata, o kterých se těžko mluví. Nabízíme jiný pohled na nelehké životní situace, kterými možná procházíte. Tam, kde jiní končí, my začínáme. Mít psychiatrickou diagnózu nemusí znamenat, že jste blázni, a to, že prožíváte těžkou životní situaci, neznamená, že musí trvat věčně. Hosté Adély Paulík Lichkové jsou psychologové, psychiatři a psychoterapeuti. Každý čtvrtek po 17. hodině se s vámi podělí třeba i o zajímavé příběhy ze své ordinace. A možná poradí i vám. Dotazy pište na adela.lichkova@rozhlas.cz

O autorce:
Adéla Paulík Lichková je adiktoložka a moderátorka pořadu Diagnóza F Radia Wave, vystudovala obory sociální práce a sociální patologie a prevence, 19 let pracuje v oboru závislostí a drogových služeb, nyní jako terapeutka v Terapeutické komunitě ADVAITA v Nové Vsi u Liberce.

Historie pořadu: Diagnózu F vysíláme od února 2011.

Čas vysílání: každý čtvrtek od 17:10 hodin

Všechny díly pořadu najdete zde nebo odebírejte podcast na wave.cz/podcasty.

Pořad připravují

Další pořady

 • Sádlo

  Sádlo je autorská podcastová série Ridiny Ahmedové o společenském tlaku na ženský vzhled a o tom, jak pestré a spletité jsou cesty k přijetí vlastního těla. 

 • Vlna

  Vlna je publicistický podcast Radia Wave zaměřený na témata z kultury, popkultury, společnosti a lifestylu. Podcastem provází Hana Řičicová.

 • Vykopávky

  V neobyčejném podcastu o historii obyčejných věcí rozplete historik Martin Franc dějiny řízku, party či nudy a komička Lucie Macháčková přispěchá s alternativním výkladem.

 • Hudební novinky

  Co nového v našem playlistu? Hudební novinky vám každý týden přináší přehled tracků, které právě dorazily do rotace Radia Wave!