O pořadu Diagnóza F

Nejen o duševních nemocech s psychology, psychiatry a psychoterapeuty.

Pod písmenem F se v seznamu diagnóz skrývají poruchy duševní a poruchy chování. Možná je má někdo z vašich blízkých, možná vy sami. A možná je ve vašem životě jen něco trochu jinak a nikdo to zatím nepojmenoval. 

V Diagnóze F otevřeně řešíme témata, o kterých se těžko mluví. Nabízíme jiný pohled na nelehké životní situace, kterými možná procházíte. Tam, kde jiní končí, my začínáme. Mít psychiatrickou diagnózu nemusí znamenat, že jste blázni, a to, že prožíváte těžkou životní situaci, neznamená, že musí trvat věčně. Hosté Adély Paulík Lichkové jsou psychologové, psychiatři a psychoterapeuti. Každý čtvrtek po 17. hodině se s vámi podělí třeba i o zajímavé příběhy ze své ordinace. A možná poradí i vám. Dotazy pište na adela.lichkova@rozhlas.cz

O autorce:
Adéla Paulík Lichková je adiktoložka a moderátorka pořadu Diagnóza F Radia Wave, vystudovala obory sociální práce a sociální patologie a prevence, 19 let pracuje v oboru závislostí a drogových služeb, nyní jako terapeutka v Terapeutické komunitě ADVAITA v Nové Vsi u Liberce.

Historie pořadu: Diagnózu F vysíláme od února 2011.

Čas vysílání: každý čtvrtek od 17:10 hodin

Všechny díly pořadu najdete zde nebo odebírejte podcast na wave.cz/podcasty.

Pořad připravují

Další pořady

 • Ektoplasma

  Z vnějšího vesmíru až na Dno pytle a zase zpátky vás vezme pětiminutová seance věnovaná sci-fi, fantasy a hororu.

 • Topinky

  Divoké komentáře hudebního dramaturga Aleše Stuchlého a redaktora Filipa Černého k novým trackům, které každou středu míří do playlistu Radia Wave.

 • Bludičky

  Bludičky jsou podcastová série Radia Wave o krajině a příbězích, které se do ní otiskly. 

 • Mikrovlnky

  Mikrovlnky jsou týdenní výběr toho nejlepšího ze zpráv Radia Wave podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Zprávy, které nezpůsobí žádnou informační tsunami, ale příjemně...