O pořadu Lásky čas

Podcast pro lepší randění v Česku. O příjemných i rozpačitých momentech při hledání lásky a navazování vztahů napříč etniky. Novinářka Natálie Sousa dává slovo mladým lidem z různých koutů republiky. Rozebírají, co je pro ně ještě na rande příjemné a jaké řeči nebo chování jsou už přes čáru.

Podcastová série Lásky čas rozkrývá nejčastější rasové stereotypy, které zasahují do romantických vztahů generace Z a mladších mileniálů. Osobní příběhy doplněné o komentáře odborníků odhalují společenské a historické pozadí různých nevhodných oslovení, zdánlivě lichotivých frází a toxických vzorců chování.

Podcast doprovází hudba Ai fen, hudebnice a producentky Eweliny Vlček-Chiu známé také z dua ba:zel. Autorkou vizuálů série je Natalie Kubenk, která fotila přímo s respondentkami a respondenty jednotlivých epizod série. Fotografie vznikly v prostorách Kasárny Karlín v Praze.

Série Natálie Sousy Lásky čas startuje na Radiu Wave 7. března 2023.

Natálie Sousa

O autorce

Natálie Sousa je novinářka. Od roku 2021 pracuje v zahraniční redakci Seznam Zpráv. Píše především o subsaharské Africe, Brazílii, rozvojových zemích a klimatu. Předtím sbírala zkušenosti v PR, chvíli žila v Bruselu, v Amsterdamu a taky hodně tancovala. Vystudovala žurnalistiku, marketingovou komunikaci a PR na Fakultě sociálních věd a portugalistiku na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy.

Autorka: Natálie Sousa
Kreativní producentka a dramaturgyně: Veronika Ruppert
Zvuk: Jan Brauner
Hudba: Ai fen
Vizuály: Natalie Kubenk

Další pořady

 • Reakce

  Reakce je podcastový seriál o přátelství a síle sdílení. Lera s Maxem rozplétají případ zneužívání a toxického chování na vysoké škole. Podaří se jim změnit systém?

 • Podhoubí

  Podhoubí je magazín o přírodě, životním prostředí a všech cestách k šetrnému životu. Přinášíme v něm rozhovory s odborníky, ochranáři, zemědělci i dalšími.

 • Night Air

  Noční vír Radia Wave.

 • Radio Wave Sessions

  Záznamy unikátních živých vystoupení v produkci Radia Wave se zaměřením na stálice domácí hudební scény, čerstvé objevy i zahraniční jména, která se vyplatí sledovat.