O pořadu Makám z domu

Spasí home office naše životy? Pandemie koronaviru na jaře poslala obrovské množství lidí na home office. Co se dlouho jevilo jako vize budoucnosti, se rychle stalo realitou. Řada firem si nové pracovní postupy osvojuje a opouští kanceláře. Jak se promění společnost, pokud budeme častěji pracovat z domova? Ovlivní to ekonomiku, dopravu nebo naše osobní životy?

A na co si dát pozor při další vlně? Na fenomén home office se ptáme v sérii rozhovorů expertů z nejrůznějších oborů. Na naše otázky odpoví personalistka, ekonom, politoložka nebo psycholog. 

Zajímá nás, jaké zkušenosti máte s home officem vy! Nahrajte svoje postřehy a pošlete nám audiovzkaz na radiowave@rozhlas.cz.

Pořad připravují

Další pořady

 • On Air

  Reportáže, recenze, rozhovory i názorová publicistika z proudového vysílání.

 • Mikrovlnky

  Mikrovlnky jsou týdenní výběr toho nejlepšího ze zpráv Radia Wave podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Zprávy, které nezpůsobí žádnou informační tsunami, ale příjemně...

 • Topinky

  Divoké komentáře hudebního dramaturga Aleše Stuchlého a redaktora Filipa Černého k novým trackům, které každou středu míří do playlistu Radia Wave.

 • Tribuna

  Sportovní magazín Radia Wave. Vojtěch Jírovec, Vojtěch Ondráček a Martin Vait komentují, jak se sportovní dění odráží ve společnosti – a naopak.