Masér není jen bušič do zad, ale i důvěrník

27. duben 2022

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které znamená svět, přivítaly maséra Michala, který jim povyprávěl nejen o zákoutích páteře, ale i lidské duše. Moderátorky zajímalo, jak se běžný smrtelník dostane k takto specifické profesi. Michalova cesta k olejíčkům a bušení do beder byla klikatá –⁠ nejprve se vyučil na zámečníka-kováře, ale moc mu to nešlo. Až pak se dostal ke svému hobby, kterým už od dětství bylo dotýkání se lidských těl.

Ivana se Zuzanou vyjádřily názor, že by se štítily sahat na cizí osoby, v čemž má ale Michal, jak už bylo řečeno, zalíbení. Pak přišly na přetřes také historky z masérského zákulisí. Někteří lidé se u relaxace hádají a někdo se zase během seance dívá na seriál Ulice – prostě sto lidí, sto chutí.

Michal také pak přidal k dobru historku o tom, jak masíroval profesionální sportovce, kteří mu záviděli večírky a bohémský život. Zuzanu ještě zajímalo, jestli se občas někdo u masáže rozbrečí, a byla zklamaná, že to Michal nepotvrdil.

Pak nastala odbočka k otcovství  Michal je totiž novopečeným taťuldou a má pocit, že ho na to společnost nepřipravila a že osvěta vůči otcům je mizivá. Buchty se Michala také podrobně vyptaly na dělbu domácích povinností, díky čemuž se mohl pochlubit tejpováním matrací. Zuzana měla ještě nutkání Michala edukovat, že se neříká rodíme, že rodí pouze žena, on pak povyprávěl o svému sklonu k pláči a mohlo se pomalu jít domů.

Pusťte si do uší a hlavně do duše Buchty a třeba přijdete na to, že masér není jen hromotluk, co vás zhuntuje za peníze.

Spustit audio