Narodil se Diskopán! Šmáca z Hello Marcel roztrsal vánoční Startér

25. prosinec 2023

Do vánočního speciálu hitparády neobjevených zavítal Šmáca z Hello Marcel, aby roztrsal vše, co se nehýbe, vinšoval zpoza svého bujného vousu a představil vánoční EPčko Slav! Festovní hity jako Narodil se Diskopán, Chtíc aby trsal, Půjdem spolu do Berghaina, ale i hymnické skladby pro šotouše posloužily jako soundtrack. A pozor! Soutěžení v hitparádě neobjevených se po čas vánočních svátků pozastavuje, příště hlasujeme až 8. ledna.

Nové EP původně svitavského dua Hello Marcel vzniklo jako oddechnutí si od práce na novém albu. Na to se podle Šmáci můžeme těšit už na jaře příštího roku. Vánoční, ale vlastně spíš nevánoční skladby bývalých soutěžících Startéru prý vznikaly snadno, organicky. Krom hudby s ním Martin a Filip ale mluvili také o cestování vlakem, nedávném koncertu pro narvaný Václavák nebo o šotoušství.

Vánoční časy by se podle moderátorů neobešly bez písničkáře matxska a jeho pohádkových skladeb. Cinkavý hit Tvoje písničky si užil i Šmáca, o něco méně pak otázky na tělo. Vejde se kvůli své nevídané výšce do autobusu? A byl někdy v berlínském Berghainu? Odpovědi se dozvíte při poslechu celého dílu.

UPOZORNĚNÍ:

Soutěžení v hitparádě neobjevených se po čas vánočních svátků pozastavuje! Hlasovat pro své oblíbence můžete až do nedělních 22:00 (24. prosince 2023). Další kolo hlasování potom spouštíme až druhé lednové pondělí (8. ledna 2024)!

Co je to aerofon? Od kdy je druhá polovina Hello Marcel Adam Sodomka spíše prodejcem, než-li tatérem? A od kdy zpívá jako Dan Bárta? Poslechněte si vánoční speciál Startéru, pošlete nám svůj song na starter@rozhlas.cz a odpočiňte si během svátků od hlasování!

Spustit audio