No prádlo? No problem. Chodit naostro je statement

16. červen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Buchty - chození naostro

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které pro ně znamená svět, přivítaly odborníka na sociální sítě, TikTok a a hlavně milovníka chození bez slipů Matouše Sudíka. S tím se bavily (nejen) o tom, proč je osvobozující zahodit trencle.

Matouš se rozhodl odmítnout spodní prádlo a jal se nosit jen tepláky a tílka obecně spojovaná s povrchními týpky z posilky. Na vyzývavém oblečení a viditelném údorysu ho baví vyvolávání reakcí – někoho to bere, jiný je zas znechucen.

Tím však Matouš se svým bojem proti stereotypům v oblékání nekončí. Začal si lakovat nehty a propracuje se časem i ke gelovým. Průkopník nové mužnosti se nakonec také vyoutoval s tím, že čepici nosí jen na bobování a že v pubertě vyspělejším kamarádům záviděl akné.

Nebyly by to Buchty, kdyby se nedotkly zcela jiného tématu – jak se šíří mikrobi nebo jaká byla kultura úpravy chlupů po sametové revoluci. Zuzana také podrobně vylíčila, jak sháněla kamarádovi plavky, které na onoho nešťastníka čekaly den před dovolenou ve skladu v Rakousku, kam si je kvůli nižším poplatkům objednal, a mohlo se jít domů.

Chcete si vzpomenout na to, jak jste jednou šli ven bez spoďárů a připadali si nestydatě? Pusťte si do duše a uší Buchty a přijdete na to, že bez prádla jde život lépe.

Spustit audio