Jan Bendig: Roma boy: Příběh nekončí. Poslechněte si příběh talentovaného romského kluka o rodině, úspěchu i samotě
Hudebník na sebe poprvé upozornil v soutěži SuperStar a následně zamířil do českého showbyznysu. V dojemné a upřímné zpovědi mluví o začátcích své kariéry i o nenávistných útocích, kterým kvůli své sexuální orientaci i barvě pleti čelí. Životopis Roma boy: Příběh nekončí v podání Jana Bendiga a Jitky Štichauerové poslouchejte jako audioknihu do 14. září. Pořad není vhodný pro děti. Původní dílo bylo zkráceno.
Audioknihy Radia Wave přinášejí současnou českou i světovou knižní tvorbu v podání českých herců a hereček. Každé dílo zůstane zdarma k poslechu 28 dní, pak ho vystřídá nová audiokniha. V pestré skladbě audioknih Radia Wave najdete třeba romány, povídky, antologie, sci-fi, cestopisy i horory. Vizuály audioknih jsou dílem ilustrátorky Alžběty Dvořákové.
Jan Bendig
Jan Bendig je zpěvák, hudebník a filmový herec. Na Mezinárodní konzervatoři v Praze studoval obor Populární zpěv. Žil s rodinou v anglickém Liverpoolu, kde vyhrál pěveckou soutěž Academy Idol. V roce 2009 se zúčastnil první řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde obsadil 4. místo.
Jitka Štichauerová
Jitka Štichauerová pracuje v Českém rozhlase, kde prošla profesemi jako produkční, redaktorka, moderátorka i režisérka. Věnuje se převážně kultuře, je autorkou dokumentu Jay.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.