Jaký je život inženýrky-srdcařky? Ráda kreslí lidi, jak jí dort, a vyhovuje jí život v Brně
Hostkou Buchet byla tentokrát Lucie Krainová, kterou do pořadu jako již tradičně nominovala její kamka. Ta se rozvykládala o tom, jak měla během studia regionálního rozvoje s kamkou podcast nebo jaká hlína je v její oblíbené obci. Ivanka také se Zuzanou zavedla hovor na téma, jak Zuzana jezdí na skluzavce, zda po břiše, nebo na zádech.
Pak už se ale hovor znovu zaměřil na pohnutý život Lucky, která je původně z Ústí nad Labem, ale během studií potkala manžu a zůstala s ním v Brně. Lucka se vyznala ze své lásky ke keramice a k tomu, že ráda kreslí lidi, jak jí dort, což lidem obvykle zlepší náladu.
Chcete si popřemítat o tom, že i vy byste rádi byli inženýrem nebo inženýrkou v Brně? Poslechněte si aktuální díl Buchet a třeba se vám to zadaří.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Více z pořadu
Mohlo by vás zajímat
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.