Předvánoční Grundfunk pod taktovkou Teddyho Pendergrasse a Quincyho Jonese

21. prosinec 2021

První třetinu jsme věnovali skladbám z katalogu labelu Philadelphia International Records, který vznikl před 50 lety a letos oslavuje toto krásné jubileum. Proposlouchali jsme se kompilacemi skladeb, které pro tuto zvláštní příležitost zremixovaly hned dvě producentské ikony –⁠ Dimitri From Paris a John Morales.

Pokud si chcete poslechnout celý balík remixů, které z katalogu skladeb Philadelphia International Records vytvořil Dimitri From Paris, můžete navštívit tento odkaz:

Druhou kompilací remixů skladeb z katalogu Philadelphia International Records jsou ty od John Moralese. K poslechu je najdete tady:

Pravidelná rubrika Groove Window představila hráče na klávesy, skladatele a producenta Raye Angryho, který se od roku 1994 podílel na desítkách zajímavých alb různých světoznámých umělců, a teprve před třemi lety si udělal radost a vydal svoji vlastní desku.

Druhou ukázkou z jeho tvorby je ochutnávka nejnovějšího počinu –⁠ čtvrtého singlu z projektu předělávek skladeb, kterým už vypršela autorská práva, a je tedy možné s nimi dále pracovat. Píseň #TOYLAND s hosty Marcusem Kingem, Liv Warfield, Questlovem a Black Thoughtem má navíc i klip:

Skladbu Can't Stop z roku 2003 od Red Hot Chili Peppers zaranžovali Renegade Brass Band tak, že se stala oblíbeným a vyhledávaným songem z jejich koncertů. A protože na příští rok chystají nový materiál, rozhodli se tento cover nahrát jako vánoční dárek svým fanouškům, kteří si jej mohou buď stáhnout zadarmo z odkazu níže, nebo přispět jakoukoliv částkou, která pak poputuje na charitu.

Playlist dílu najdete tady.

Spustit audio