Přijde Rebecca Black do klubu. Páteční nášup, masivní harlekýn a další klubové zákusky

11. únor 2021

Velká část klubového světa stále vzpomíná na SOPHIE, a tak jsme si nemohli odpustit pustit některé z čerstvých tributů, od křehkého coveru BIPP od Casey MQ po opulentní kolotočářský veletoč tokijského producenta Seimei. Spíše než remix BIPP od Autechre nás opět překvapilo, kolik nevydaných tracků SOPHIE teď spatřilo světlo světa.

Po delší době jsme si příjemně hnuli pánví do krásné ukázky Flex Dance Music od pionýra žánru Uninamise a na procházce z Chicaga do Osla jsme zase již tradičně lavírovali mezi junglem a jukem. Opět to zůstalo nerozhodně – zato našim doutnajícím diskuzím o opodstatněnosti online klubingu konečně učinil zadost virtuální projekt Harlecore Dannyho L Harlea, ve kterém právě Hudson Mohawke pod jménem DJ Mayhem rozpoutal nefalšované klubové inferno.

Ve VRku bychom teda tenhle žúr upřímně vidět nechtěli – stačí nám náš Flám. A taky návrat Rebeccy Black, který se z pátku posunul už na středu. To, že za jedním z remixů skladby Friday, která letos slaví deset let, stojí polovina dua 100 gecs, nás poslalo rovnýma nohama do víkendu. Podtrženo a sečteno – gekonů a flámů v půlce týdne není nikdy dost.

Komu chybí MssingNo? Co dělá Rebecca Black tenhle pátek? A kam jezdí Kewu tajně vlakem? Poslechněte si Flám plný opravdu důležitých informací.

Playlist:

Caribou – Never Come Back (Koreless remix)
Kučka  Ascension (MssingNo remix)
SOPHIE  BIPP (Autechre Mx)
SOPHIE  BIPP (Casey MQ cover)
Sonikku  So Much More To Say (SOPHIE tribute)
Namie Amuro  B Who I Want 2 Be (Seimei's Tokyo Pygmalion remix)
Basside  NYC2MIA (SOPHIE remix)
Machinedrum & Holly  Berry Patch (Jon Casey's Re-Up Edit of Halogenix remix)
Slick Shoota  Hovercraft
Gant-Man  Distorted Sensory (Kode9 remix)
DJ Nativesun  Relax
Uninamise  Goosebumps
DJ Ocean  Ocean's Theme
DJ Mayhem  Interlocked
Rebecca Black  Friday (Dorian Electra & Big Freedia & 3OH!3 remix) 

autoři: Jan Bárta , Kewu
Spustit audio