Rapová sezóna 2024 nepolevuje. Bladee & F1LTHY a další jména zdraví z budoucnosti

3. květen 2024

Přinášíme průlet tím nejlepším, co poslední dny přinesly. Na programu jsou tentokrát jména jako Bladee & F1LTHY, Christ Dillinger, Karlo, UnoTheActivist, PARTYNEXTDOOR, Hardrock, ale i smutný Drake.

2024 je v rapovém světě prozatím více než vydatným rokem, a to je také důvod, proč nepřinášíme avizovaný speciál, ale opět usedáme k našemu stolu a těm nejlepším rapovým deskám a aktualitám. Některé desky na dnešním menu hrají tak trochu jako z budoucnosti, některé zase hrají přímo z vězení.

Průlet je široký, od překvapivého spojení Bladeeho s producentem F1LTHY, přes striktního CHRISTA DILLINGERA, Karlovu zpověď, romantiku od PARTYNEXTDOOR, až po naše koně, jako jsou Hardrock a UnoTheActivist. K tomu všemu pár slov ke kauze Drake vs. svět a vše, co se jen vešlo.

Jak hraje Karlo z vězení? Co udělal Kendrick Lamar? Kam se vrací Chief Keef? A které desky nám rotují v playlistu? Poslechni si nabitý díl Scény s Opakem Dissu.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.