O pořadu Rituál

Radio Wave uvádí podcastový thriller o vině, bolesti a svědomí. Čtyři dvacátníci se každoročně schází, aby vykonali nebezpečný rituál. Věří, že je očistí od chyby, kterou společně v dětství udělali. Čas letošního rituálu se blíží a všichni začínají mít strach. Jedno je jisté. Někdo musí být potrestaný.

Námět a scénář: Klára Vlasáková
Účinkují: Kryštof Krhovják, Pavla Gajdošíková, Daniel Krejčík, Martina Jindrová, Jitka Schneiderová, Anežka Šťastná, Václav Vašák, Jakub Žáček, Irena Kristeková, Anita Krausová, Marie Štípková, Kryštof Rímský, Barbora Vágnerová, Marie Poulová, Jan Holík, Daniel Gabriel, Magdaléna Müller, Jakub Král, Michael Polák, Sára Faltová, Kateřina Rathouská, Jana Knappová, Ondřej Gášek, Josef Kokta, Petr Vodička a Dana Reichová
Dramaturgie: Kateřina Rathouská a Josef Kokta
Zvuk: Dominik Budil
Zvukový design: Ondřej Gášek aka Aleff
Hudba: Ondřej Gášek aka Aleff
Režie: Natália Deáková
Premiéra: 3. 10. 2022
Asistentka režie: Dana Reichová
Kreativní producentka: Kateřina Rathouská
 
Videoteaser
Režie, námět a vizuál: Pavel Soukup
Produkce: Sunny Jim & friends
Hudba: Ondřej Gášek aka Aleff
Kamera: Radim Střelka

Pořad připravují

Další pořady

 • Scéna s Opakem Dissu

  Rapový pořad Scéna s Opakem Dissu je fascinující průlet (t)rapovým světem.

 • Brrrap

  Rapová série Brrrap je podcast, který se zajímá o to, co se honí rapperům v hlavě, když nedrží mikrofon v ruce. Za jaké kariérní rozhodnutí by si rappeři nafackovali?

 • Záložka

  Záložka je podcast o knihách, literatuře, čtenářích i čtenářství.

 • Velký čísla

  Vydejte se na vrcholy žebříčků s Radiem Wave. Čerstvý hudební pořad, ve kterém se počítadla světových i tuzemských hitparád nepřestávají točit.