O pořadu Rituál

Radio Wave uvádí podcastový thriller o vině, bolesti a svědomí. Čtyři dvacátníci se každoročně schází, aby vykonali nebezpečný rituál. Věří, že je očistí od chyby, kterou společně v dětství udělali. Čas letošního rituálu se blíží a všichni začínají mít strach. Jedno je jisté. Někdo musí být potrestaný.

Námět a scénář: Klára Vlasáková
Účinkují: Kryštof Krhovják, Pavla Gajdošíková, Daniel Krejčík, Martina Jindrová, Jitka Schneiderová, Anežka Šťastná, Václav Vašák, Jakub Žáček, Irena Kristeková, Anita Krausová, Marie Štípková, Kryštof Rímský, Barbora Vágnerová, Marie Poulová, Jan Holík, Daniel Gabriel, Magdaléna Müller, Jakub Král, Michael Polák, Sára Faltová, Kateřina Rathouská, Jana Knappová, Ondřej Gášek, Josef Kokta, Petr Vodička a Dana Reichová
Dramaturgie: Kateřina Rathouská a Josef Kokta
Zvuk: Dominik Budil
Zvukový design: Ondřej Gášek aka Aleff
Hudba: Ondřej Gášek aka Aleff
Režie: Natália Deáková
Premiéra: 3. 10. 2022
Asistentka režie: Dana Reichová
Kreativní producentka: Kateřina Rathouská
 
Videoteaser
Režie, námět a vizuál: Pavel Soukup
Produkce: Sunny Jim & friends
Hudba: Ondřej Gášek aka Aleff
Kamera: Radim Střelka

Pořad připravují

Další pořady

 • Flám

  Ty nejčerstvější bangery a hosté z první klubové linie na Radiu Wave. 

 • Krása

  Krása je prvním autorským audio dokumentem novinářky a moderátorky Lindy Bartošové. Série přináší zpovědi žen, které se vymezují vůči konvenčním stereotypům krásy.

 • Pot

  Pot je podcast o lásce, sexu a intimitě, o motýlech v břiše, požáru v srdci a všem, co z nás teče.

 • V klidu

  Zůstat v klidu v době covidové, kdo by to nechtěl. V rozhovorech s psychologem Daliborem Špokem řešíme každodenní věci, které nás znejišťují, nebo si s nimi nevíme rady.