O pořadu Šatníky

Šatníky přináší příběhy módy z českých skříní a ulic. Poslechněte si, co se skutečně nosí a proč. Nahlížíme do skříní a šaten, analyzujeme osobní styl a přístup k oblékání. Hledáme odpovědi na to, co dnes móda pro lidi znamená, jakou má hodnotu a co o nás prozrazuje.

Jaké strachy za šaty skrýváme a co naopak rádi ukazujeme? Kdo a co nás v oblékání ovlivňuje? Oblékáme své tělo a svůj životní styl, nebo se naopak snažíme napasovat do módy podle někoho jiného? V čem jsme uniformní a v čem naopak jiní než ostatní? Patří k naší každodennosti snaha o udržitelnost?

Poslechněte si hloubkovou sondu do současného českého odívání. Pořad o dívání se do českých skříní ŠATNÍKY můžete na Radiu Wave poslouchat každé úterý od šesti večer. Anebo kdykoliv jindy na wave.cz/šatníky a ve vašich podcastových aplikacích.

Šatníky připravuje Veronika Ruppert (Modeschau, Svatebky).

Historie: Šatníky se vysílají od poloviny března 2020.

Pořad připravují

Další pořady

 • Buchty

  Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Těšte se na hodinu se dvěma moderátorkami, které...

 • Rituál

  Čas letošního rituálu se blíží a všichni začínají mít strach. Jedno je jisté. Někdo musí být potrestaný... Radio Wave uvádí podcastový thriller o vině, bolesti a svědomí.

 • Lit

  Lit je zapálený podcast o literatuře a knihách. Zveme si hosty a hostky, se kterými si povídáme o tom, co čteme a proč. Chceme vědět víc a taky sebe i vás inspirovat.

 • Flám

  Ty nejčerstvější bangery a hosté z první klubové linie na Radiu Wave.