O pořadu Velký čísla

Vydejte se na vrcholy žebříčků s Radiem Wave. Čerstvý hudební pořad, ve kterém se počítadla světových i tuzemských hitparád nepřestávají točit.

Ve Velkých číslech servírují Filip Černý a Annabelle každý týden ty nejžhavější trendy a virály současného popu, svižné rubriky, jako bizár týdne, nebo tracky, které se nedají poslouchat jinak než „na repeat“. Rozumět si sice nemusí ve všem, vy si s nimi ale notovat budete zaručeně.

Anna Žitniková aka Annabelle

Zpěvačka, rapperka, fanynka žluté barvy a nalepovacích face-tattoos. Má za sebou například studium a koncertování v Londýně a před sebou svůj sen – dobýt hudební svět.

Filip Černý

Moderátor proudového vysílání a hudební redaktor Radia Wave. Frontman kapely Good Times Only, věčně utopený v hudebních playlistech. Ujíždí si na „sad vibes“, hlavně na Amen Dunes a Blood Orange.

Historie pořadu: Velký čísla vysíláme od září 2020.

Pořad připravují

Další pořady

 • Návštěvníci

  Návštěvníci jsou podcastová série Jonáše Zbořila o tom, kde se mladí lidé cítí doma.

 • Hrana

  Hrana je dokumentární podcastová série Lukáše Houdka o mužské body imagi. Zprostředkuje příběhy lidí, kteří kvůli touze po vysněné postavě vedou souboj s vlastním tělem.

 • Otevřené hlavy

  Otevřené hlavy je série exkluzivních rozhovorů se zahraničními intelektuály a intelektuálkami o zásadních problémech a naléhavých tématech dneška.

 • Pracanti

  Pracanti jsou podcastová série Evy Svobodové o první pracovní zkušenosti mladé generace. Jak si mladí lidé práci vybírají? A co při ní prožívají?