Velký čísla naposled a velkolepě. Manifestace nástupu na vlak jménem Prachy a party místo truchlení

10. srpen 2023
Velký čísla

Vzpomínání na oblíbené mullety, manifestaci nástupu na vlak jménem Prachy, domácí hitparáďáky, výrazné hosty dílů minulých, jako byli Jan Bendig, Calin nebo Ewa Farna, i slova jako „tráček“ či „hladivost“. Annabelle a Filip mávají s vůbec poslední epizodou hitové pitevny Radia Wave. Velký čísla naposled a velkolepě, o Travisi Scottovi, Post Malonovi, Doja Cat i Weekndovi nebo Jorja Smith. Proběhlo loučení s tradičními rubrikami i top 5 náhodných informací!

Travisi Scottovi jeho plány ohledně show a livestreamu u pyramid v Gíze nevyšly, vynahradil si to ale jinou historickou památkou a vystoupil na antickém sportovišti Circo Massimo v Římě, kde vytáhl na pódium i Yeho (Kanyeho Westa). Už pár dnů také kraluje hitparádám díky nové desce UTOPIA. U nové hudby Post Malona si Annabelle s Filipem připomněli, že vlastně rád píše songy na záchodě. Slovo mourning zní trochu jako morning, což je teda lišácké, moderátoři se ale truchlení úspěšně vyhnuli a udělali si z posledního dílu party.

Děkujeme, že jste poslouchali hudební pořad Velký čísla! 09/2020–08/2023 RIP.

Kdo natočil nejdražší videoklip všech dob? Jaké nosy má ráda Doja Cat? A kdo byl nejzábavnějším hostem Velkých čísel? Pusťte si poslední díl hitové pitevny!

autoři: Filip Černý , Annabelle
Spustit audio