Vzniká minisérie o erotickém videu Pamely Anderson z 90. let. Ukradl ho elektrikář

9. červen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Pamela Anderson a Tommy Lee

„Styďte se!“ vzkázala tvůrcům minisérie Pam & Tommy zpěvačka Courtney Love, která se s herečkou, modelkou a filantropkou Pamelou Anderson kamarádí. „To video zničilo mojí kamarádce Pam život,“ dodala. Elektrikáře, který ukradl kazetu s domácím videem v roce 1995, hraje Seth Rogen. Ten je i výkonným producentem osmidílného seriálu. Datum premiéry zatím streamovací služba Hulu neoznámila.

Téměř hodinové soukromé video manželů na dovolené obsahuje jen osm minut sexuálně explicitních scén, které se staly v 90. letech skandálem i hitem. Na veřejnost se dostalo bizarně – ze sejfu v garáži ho ukradl elektrikář Rand Gauthier, který se chtěl slavnému páru pomstít, protože mu nezaplatili, a Lee na něj dokonce mířil zbraní.

Do domu se dostal lstí. Oblékl se do jačí kůže a po čtyřech prošel přes dvůr, aby na kamerách vypadal jako pes. Video distribuoval díky kolumbijské mafii, protože se velká studia bála žalob. Sám ale nakonec vydělal žalostně málo, protože se nahrávka padělala.

„Soucítím s Pammy. A Lily James by se měla stydět, ať už je to kdokoliv,“ rýpla si na Facebooku Courtney Love do dvaatřicetileté britské herečky, která v minisérii dostala roli Anderson.

Poslechněte si, co frontmanka skupiny Hole řekla o době, kdy se video prodávalo bez souhlasu bubeníka Mötley Crue Tommyho Lee a Pamely Anderson, tehdy známé hlavně jako C. J. Parker ze seriálu Pobřežní hlídka. Čím dalším na sebe upozornil Tommy Lee, kterého ztvárnil Sebastian Stan? Pusťte si novou epizodu podcastu Kompot!

I Lizzo vyzkoušela nový gastrotrend TikToku – meloun s hořčicí. Jak jí chutnal? Dopadly ceny Anděl dobře nebo špatně pro českou popovou scénu a v čem se Kompot trefil? A proč byste si měli pustit australský seriál Kath & Kim? Pusťte si novou epizodu podcastu Kompot a sledujte nás na Instagramu!

Spustit audio