Z východního Londýna do pražských klubů. Steady ve svém DJ setu přináší striktní rapovou selektu

29. říjen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy DJ Steady vs. Scéna s Opakem Dissu

Steady je vycházející jméno současné DJské scény, které se orientuje v místních rapových vodách. Narodil se ve východním Londýně, kde žil jen krátkou chvíli, než se přestěhoval do Prahy, kde pobývá doposud. Britský zvuk, grimem počínaje a drillem konče, ale i tak zůstává jeho nejoblíbenějším.

To vše je znát i v jeho nabitých DJ setech, z akcí jako je Hollar Room, kde hrál po boku DJs, jako je Kewu a náš Casablanka, nebo z klubu Fuchs2 či ze Stalinu. Dále kryje záda zpěvačce Tea Sofia a v poslední době se objevil jako support v klubu Futurum na koncertě amerického rapera jménem Pierre Bourne, který měl na starosti POP OUT Entertainment.

V jeho hodinovém těžkotonážním setu najdeme nabité bangery napříč mnoha žánry, které létají na časové ose od dob 50 Centa až po současnou grime music. Připravte si gunfingers, boky, drinky a energii. Na tenhle set je třeba být ready.

Hrál by DJ Steady raději po boku Michala Davida, nebo Drakea? Jak se mu hrálo před americkou hvězdou jménem Pierre Bourne? A jaký je jeho vysněný event? To vše v novém rozhovoru s DJ setem ve Scéně s Opakem Dissu.

Spustit audio