Zdena starboy! Producent mdmx vydává debut LEOPOLDSTADT a pracuje na dalších albech

29. září 2023

Do studia tentokrát dorazil znojemský producent mdmx se svojí debutovou deskou LEOPOLDSTAT. A právě na jeho vydané a nevydané projekty jsme si posvítili v dnešním rozhovoru.

„Už je ti líp?“ ptá se náš legendární čtvrteční sample producenta jménem mdmx, který zavítal k nám do studia se svojí debutovou deskou LEOPOLDSTADT a hromadou nevydaných skladeb. Po díle s jeho kolegou Rohonym a live session s Yeezusem2020 se znojemský producent Zdena opět vrací na Rádio Wave aby představil nejen svůj debut.

Mdmx má za poslední rok velice aktivní období. Podepsal se pod spoustu produkcí a projektů od Arlety, přes Rohonyho, Yeezuse2020 až po Toxxxovo Chrst a zdá se, že nehodlá zpomalit. V rozhovoru jsme tak nahlédli jak na desku LEOPOLDSTADT, tak i pod pokličku dalších čtyř chystaných desek.

Co se objeví v pořadu „Neváhej a drop“? Jak to funguje v kuchyni „Znojraq“? Jak vznikala deska LEOPOLDSTADT? A na jaké další novinky se můžeme těšit do budoucna? Poslechni si nový díl Scény s Opakem Dissu a dozvíš se víc.

Spustit audio