Awoo odkrývá na nové desce interdimenzionální epos z pohledu digitálního avatara

Na rozhovor o jedinečném CGI projektu a desce Lost dorazil hudebník Awoo fka Bílej Kluk, producent Oliver Torr a vizuální umělec Reality Congress.

Po necelých čtyřech letech u nás ve studiu znovu vítáme čerstvou desku, která vzešla z pražského kolektivu BCAA a s ní také podstatnou část členů rozsáhlého týmu, který na ní posledních osm měsíců pracoval. Awoo se na své nové desce Lost vypravil na interdimenzionální putování napříč světy, ve kterých přijímá novou podobu digitálního avatara.

Awoo je tak v našich končinách prvním rapperem, jež se přenesl do digitálního světa, ze kterého nám posílá záznam v podobě hrdinského eposu. Desku Lost, kterou produkoval Awoo ve spolupráci s Oliverem Torrem, doplňuje série příběhových videoklipů, které vizuálně pojednal další z členů kolektivu BCAA Reality Congress.

Co se stalo s Bílým klukem? Jak se nahrával vesmírný výplodek? A co má Awoo za plány se svým novým hrdinou? Dozvíte se ve Scéně s Opakem Dissu.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.