Bičování? Ano prosím! Ale s respektem a láskou. David Daniel aka Miss Petty o randění i dragu

13. duben 2024

David Daniel je pro většinu populace znám jako sebevědomá drag queen Miss Petty. Královna českého hyper popu, která halí do třpytek a vysokých kozaček introvertního kluka z vesnice s poetickou duší, který věří na pravou lásku. V hotcastu Pot se s ním moderátorka Eliška Soukupová bavila o tom, do jaké míry se tyto dvě personality ovlivňují, která z nich chodí radši na rande a jestli má díky kariéře čas na sex a intimní život?

Polovina moderátorského dua hotcastu Pot, Karel Vladyka, je momentálně v Americe. Při té příležitosti Karel alias drag queen Just Karen natočil a zrežíroval videoklip k písni New York, jejíž autorkou je Miss Petty. Není tedy náhodou, že si Eliška Soukupová pozvala do studia Radia Wave právě Miss Petty. Kromě stýskání po Karlovi stihli ale probrat vše, z čeho se umělci Davidu Danielovi potí tělo i duše.

Čtěte také

„Od doby co dělám drag, mám větší tendenci se porovnávat,“ svěřuje se David Daniel s pochybnostmi, které v civilu zažívá a dodává: „Možná to zosobnění ženství mi přineslo i nejrozšířenější ženský stereotyp porovnávání s ostaními královnami, které jsou v mých očích krásnější a talentovanější.“

Jak se Davidovi hledá protějšek, když je právě v gay komunitě jako Miss Petty slavný? „Někdy je to fajn, že se vlastně nemusíš tolik představovat,“ směje se, ale po chvíli zvážní. „Ne, ale zároveň je to o to složitější. Jít na rande s fanouškem je mnohdy na škodu.“ Proč nemá David na seznamovacích aplikacích uvedenou Miss Petty? A chtěl někdy s Miss Petty úplně skončit?

Co jsou „vesnický erotický představy“? Kdy Miss Petty vyprodá O2 arénu? A jak to má David Daniel s bičováním při sexuálních hrátkách? Poslechněte si Pot!

Upozorňujeme, že tento pořad není vhodný pro děti.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.